
Long Beach Island – miejsca z dostępem do plaży na pobyt wakacyjny
Znajdź i zarezerwuj na Airbnb wyjątkowe miejsca na pobyt z dostępem do plaży
Najwyżej oceniane miejsca na pobyt w: Long Beach Island z dostępem do plaży
Goście są jednomyślni: te miejsca na pobyt z dostępem do plaży są wysoko oceniane za lokalizację, czystość i inne atuty.

Wypoczynek nad oceanem
Ten wakacyjny wypad znajduje się w centrum LBI w Brant Beach. Idealny dla rodzin, ten apartament na 1. piętrze znajduje się zaledwie 6 domów od ratowanej plaży. Zaledwie kilka kroków od pasa rowerowego/joggingowego na Ocean Blvd. Restauracja/restauracja Daddy O/bar i kościół i basen św. Franciszka znajdują się w odległości spaceru, a sklepy, park rozrywki i park wodny Beach Haven znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki. Ciesz się wszystkim, co wyspa ma do zaoferowania! W szczycie sezonu wynajem jest możliwy tylko od soboty do soboty. Sezon 2026 trwa od 20 czerwca do 5 września
Średnia ocena: 4,96 na 5, liczba recenzji: 162
Wymarzona lokalizacja z zadaszonym tarasem, duże łóżko (king) Nectar
Zapytaj o tydzień Święta Pracy, minimum 3 dni... Odpowiem z ofertą. Ulubiony przez gości domek plażowy z łóżkiem Nectar typu king size, komfortowy sen dla 7–8 osób. Ogromny taras z wieloma miejscami do siedzenia. Idealna lokalizacja dla smakoszy. * 7. dom od plaży (2 min pieszo) * 5 minut do plaży Bay Beach (dla dzieci) * 6 odznak plażowych, w tym leżaki plażowe * Parking na miejscu dla ponad 4 samochodów. Bez problemów z parkowaniem. * Maszyna dźwiękowa Lectrofan EVO * 4 deski BodyBoard dla dzieci * Super szybkie Wi-Fi 400+ * 1-minutowy spacer do wszystkiego = Park and Relax
Średnia ocena: 4,97 na 5, liczba recenzji: 143
Sandcastle
Zabytkowy, odnowiony domek w Harvey Cedars. Łatwy dostęp do plaż nad oceanem i zatoką z widokiem na wodę z każdego okna. 1 przecznica do oceanu, 3 przecznice do restauracji i sklepów w mieście. Nasz domek znajduje się przy cichej ulicy i jest idealny dla pary lub małej rodziny. To nasze rodzinne miejsce wypoczynku nad morzem od 20 lat, a nie bezosobowa nieruchomość do wynajęcia. Poczuj się jak w domu. Należy pamiętać, że dom jest dwulokalowy, podzielony na dwie części. Mamy wspaniałych sąsiadów na emeryturze, którzy mieszkają tu przez część roku.
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 6
NAJLEPSZY WYNAJEM W LBI – NOWOŚĆ
LONG BEACH ISLAND – Nowy, 1 PRZYGOTOWANY DO OCEANU! – 3 sypialnie, 2 łazienki, zewnętrzny prysznic na plaży! Garaż na 2 samochody, pełna pralnia, kominek gazowy, grill na gaz ziemny na prywatnym pokładzie na 2 piętrze, 2 grill na parterze. Nienagannie utrzymany, naturalne światło i przestronny. Restauracje i sklepy 1/2 przecznicy. Bajgle, kawa i lody w tym samym bloku. Ekspresy do kawy Keurig i Cuisinart. Wyjątkowo CZYSTE. OCZYSZCZACZE POWIETRZA we wszystkich 3 sypialniach. MIN. 2 NOCE – poza latem. MIN 5 NOCY - niektóre tygodnie letnie.
Średnia ocena: 4,98 na 5, liczba recenzji: 187
Luksusowy wypoczynek nad oceanem
Piękny, niedawno wybudowany dom nad oceanem w idealnej lokalizacji Barnegat Light. Zaledwie kilka kroków od plaży i w odległości spaceru od przystani, plaży i placu zabaw. W pobliżu sklepów w wiosce Wikingów i wszystkiego, co północne LBI ma do zaoferowania. Wysokiej klasy wykończenie, wysokiej jakości łóżka, świetne światło, duża otwarta kuchnia, wysokie sufity, grill + prysznic na zewnątrz. Wygodnie może się tu zmieścić 8 osób. Kochamy nasz dom i wiemy, że Ty też go pokochasz! Idealny dla wielu par, rodzin (z dziećmi) i małych grup.
Średnia ocena: 4,94 na 5, liczba recenzji: 138
Piękne mieszkanie przy oceanie w LBI – 2 sypialnie, 2 łazienki
Piękne mieszkanie przy oceanie w sercu Beach Haven. Spektakularne widoki na ocean z dużego balkonu z LR i Queen MBR. Zmodernizowana kuchnia ze zmywarką, pralką i suszarką. 2 sypialnie z telewizją kablową. Miejsca dla 6 osób. Ciesz się spokojnym wschodem słońca i szumem oceanu z salonu, głównej sypialni lub zadaszonego tarasu. Darmowe WiFi, telewizja HD z HBO. 4 identyfikatory plażowe dostarczane na początku sezonu bez dodatkowych kosztów. Klimatyzacja i ogrzewanie na każdą porę roku. 2 zarezerwowane miejsca parkingowe (1 zadaszone).
Średnia ocena: 4,96 na 5, liczba recenzji: 91
LBI Ranch House, Walk to Beach and Everything!
**Wesela: ten dom znajduje się 2 przecznice od hotelu LBI, 1 milę od Bonnet Island Estate, 2 mile od Mallard Island. Przejdź na Bonnet Island, korzystając z pilnowanego przejścia. Dokładamy wszelkich starań, aby Twój pobyt był łatwy i abyś mógł skupić się na swoim wydarzeniu. Zapewniamy pościel i pościel. Na plażę: odznaki, ręczniki, krzesła i parasole. Parking przy ulicy. Ten dom to klasyczne ranczo na palach. Ma nowoczesne udogodnienia i wystrój w plażowym stylu. Lokalizacja jest świetna (2,5 przecznicy lub 1/4 mili od plaży)
Średnia ocena: 4,89 na 5, liczba recenzji: 149
Strathmere Beachfront House
Luksusowy dom przy plaży Witamy w domu przy plaży Strathmere. Pięknie zaprojektowany, luksusowy dom wakacyjny, w którym każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci wymarzony wypoczynek. Gdy tylko wejdziesz do środka, od razu zauważysz panoramiczne widoki na ocean, od Atlantic City po Avalon. Ten dobrze wyposażony dom, od kuchni szefa kuchni Wolf i urządzeń Sub-Zero, przez pościel Serena i Lily, po nadmorskie / nowoczesnym stylu meble, zapewnia Tobie i Twojej rodzinie przyjazną atmosferę. Zrób sobie przyjemność!
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 136
Piękny dom w stylu vintage w Barnegat Bay, LBI
Wspaniała, przytulna nieruchomość nad wodą z pięknym widokiem na zatokę. Ciesz się dostępem do zatoki, oceanu, pięknych plaż i latarni morskiej Barnegat. Przynieś własną łódź, kajaki i odkryj drogi wodne! Przynieś własne rowery, aby zwiedzić wyspę drogą lądową. *to jest nasz prywatny dom rodzinny, a nie hotel. Szanuj go i traktuj tak, jak swój własny dom. **goście, którzy opuszczą domowy bałagan (zwłaszcza w kuchni), zostaną obciążeni opłatą za dodatkowe sprzątanie. Akceptujemy tylko goście z pozytywnymi recenzjami.
Średnia ocena: 4,81 na 5, liczba recenzji: 122
The Marsh Bungalow - a NEW Home 2 miles from LBI!
Ten NOWY, w pełni zaopatrzony dom na wybrzeżu znajduje się 2 mile od Long Beach Island bez bezpośrednich sąsiadów! Idealna lokalizacja oferuje bliski dostęp do plaż, restauracji i miejsc ślubnych! Profesjonalnie sprzątany i konserwowany. Używany tylko jako Airbnb. 2 restauracje/bary w odległości spaceru. Duży podjazd Odległości do miejsc: (mile) Mallard Island Yacht Club: 0,5 Bonnet Island Estate: 2,5 Hotel LBI: 3,0 The Mainland: 3,3 Brant Beach Yacht Club: 5,6 Sea Shell Resort: 10 Parkers Garage: 10 STAC: 4,3
Średnia ocena: 4,98 na 5, liczba recenzji: 163
Nowy dodatek Bayfront/reno ze spektakularnymi widokami
NOWY DODATEK/RENOWACJA ZAKOŃCZONA NA SEZON 2023. 2. i 3. piętro dupleksu BAYFRONT z niesamowitymi widokami i lokalizacją przy spokojnej ulicy. Ciesz się wspaniałymi widokami i bryzami z trzech prywatnych tarasów. Wskocz do zatoki, aby popływać, popływaj kajakiem, popływaj na desce, a plaża jest w odległości 3 przecznic. Złap kraby i ryby z grodzi, zrelaksuj się w hamaku i ciesz się wieczorami, piekąc pianki przy ognisku z dźwiękami zatoki. Spacer do Bay Village i centrum Beach Haven.
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 55
Mały domek parterowy z przepustkami na plażę, 3 minuty do oceanu
Ship Bottom znajduje się w samym sercu Long Beach Island – 3 minuty spacerem do plaży, 2 przepustki na plażę w cenie, a najlepsze restauracje i sklepy w odległości spaceru od domu. Dom ma prawdziwy charakter plażowego domku w stylu retro: dwie sypialnie, prywatną łazienkę i prysznic na zewnątrz, stworzony na piaskowe dni. Umeblowany taras z grillem gazowym to miejsce, w którym zaczynają się poranki i kończą wieczory.
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 33Popularne udogodnienia w miejscach z dostępem do plaży: Long Beach Island
Miejsca na pobyt w apartamentach z dostępem do plaży

Maiden Lane Hideaway
Średnia ocena: 4,89 na 5, liczba recenzji: 201
Zrelaksuj się i naładuj baterie w naszym przytulnym domku na plaży Brant Beach
Średnia ocena: 4,95 na 5, liczba recenzji: 133
Doskonała lokalizacja, plaża, bez zarzutu, dobrze zaopatrzona
Średnia ocena: 4,89 na 5, liczba recenzji: 109
Słodki wypoczynek
Średnia ocena: 4,96 na 5, liczba recenzji: 201
Wypoczynek na plaży | Spacer do promenady | Przyjazne dla rodzin
Średnia ocena: 4,94 na 5, liczba recenzji: 131
Sea Dreams- OC Boardwalk/Partial Ocean View
Średnia ocena: 4,94 na 5, liczba recenzji: 211
Beach Block Studio i system uzdatniania miękkiej wody
Średnia ocena: 4,93 na 5, liczba recenzji: 325
Przytulne, jasne i słoneczne miejsce nad wodą.
Średnia ocena: 4,96 na 5, liczba recenzji: 300Miejsca na pobyt w domach z dostępem do plaży

Water Views and Relaxation - The Ortley Oasis
Średnia ocena: 4,98 na 5, liczba recenzji: 128
Relaks na najlepszej plaży w NJ
Średnia ocena: 4,89 na 5, liczba recenzji: 217
Spacious Beach House Duplex Unit
Średnia ocena: 4,8 na 5, liczba recenzji: 132
Sea Haven
Średnia ocena: 4,91 na 5, liczba recenzji: 55
Grandma's LBI House
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 29
Oszałamiające widoki na wodę | Przystań dla łodzi i zwierzęta domowe mile widziane
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 29
Dom nad jeziorem, jacuzzi, prywatne molo, w pobliżu LBI
Średnia ocena: 4,82 na 5, liczba recenzji: 65
LBI Ship Bottom 2 łóżka w bloku przy plaży
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 7Miejsca na pobyt w condo z dostępem do plaży

Jesienny wypad nad morze – blisko Atlantic City!
Średnia ocena: 4,98 na 5, liczba recenzji: 109
Brigantine Breeze! Mieszkanie z 2 sypialniami i 2 łazienkami
Średnia ocena: 4,96 na 5, liczba recenzji: 170
Adorable 2-BR In Ship Bottom LBI - Beach Block!
Średnia ocena: 4,86 na 5, liczba recenzji: 110
Apartament typu condo przy plaży Brigantine
Średnia ocena: 4,96 na 5, liczba recenzji: 209
4-sypialniowy dom na 1. piętrze w pobliżu plaży i wszystkiego!
Średnia ocena: 4,97 na 5, liczba recenzji: 111
NAD OCEANEM – basen, parking, plaża, identyfikatory
Średnia ocena: 4,77 na 5, liczba recenzji: 273
Bungalow nad zatoką zaledwie kilka przecznic od plaży
Średnia ocena: 4,9 na 5, liczba recenzji: 153
Immaculate Airy Retreat 300ft to Beach & Boardwalk
Średnia ocena: 4,99 na 5, liczba recenzji: 219Miejsca do odkrycia
- Nowy Jork Kwatery wakacyjne
- Filadelfia Kwatery wakacyjne
- Waszyngton Kwatery wakacyjne
- Boston Kwatery wakacyjne
- Ocean City Kwatery wakacyjne
- Virginia Beach Kwatery wakacyjne
- Jersey City Kwatery wakacyjne
- Newark Kwatery wakacyjne
- Baltimore Kwatery wakacyjne
- Richmond Kwatery wakacyjne
- Salem Kwatery wakacyjne
- Atlantic City Kwatery wakacyjne
- Miejsca na pobyt w domach przy plaży Long Beach Island
- Miejsca na pobyt z kajakami Long Beach Island
- Miejsca na pobyt przy plaży Long Beach Island
- Miejsca na pobyt w domach Long Beach Island
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Long Beach Island
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Long Beach Island
- Miejsca na pobyt w szeregówkach Long Beach Island
- Miejsca na pobyt z dostępem do jeziora Long Beach Island
- Miejsca na pobyt nad wodą Long Beach Island
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Long Beach Island
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Long Beach Island
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo przy plaży Long Beach Island
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Long Beach Island
- Miejsca na pobyt z basenem Long Beach Island
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Hrabstwo Ocean
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży New Jersey
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Stany Zjednoczone
- Asbury Park Beach
- Belmar Beach
- Six Flags Great Adventure
- Long Branch Beach
- Manasquan Beach
- Atlantic City Boardwalk
- Plaża Seaside Heights
- Ocean City Boardwalk
- Brigantine Beach
- Spring Lake Beach
- Sea Girt Beach
- Lucy the Elephant
- Diggerland
- Tropicana Atlantic City
- Seaside Heights Boardwalk
- Boardwalk Hall
- Akwarium Jenkinsona
- Hard Rock Hotel & Casino
- Plaża Ventnor City
- Plaża dla psów Longport
- Long Beach Island
- Avon Beach
- Park stanowy Barnegat Lighthouse
- Borgata Hotel Casino & Spa





