
Wakacyjny najem w Rehoboth Beach
Znajdź i zarezerwuj wyjątkowe miejsca na pobyt na Airbnb
Rehoboth Beach: podstawowe dane dotyczące kwater wakacyjnych

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 1220 miejsc na pobyt wakacyjny w: Rehoboth Beach

Ceny za noc od
Rehoboth Beach – kwatery wakacyjne już od 38 zł za noc (bez podatków i opłat)

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 52 070 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin
940 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

Miejsca przyjazne zwierzętom na pobyt wakacyjny
Znajdź 340 miejsc na pobyt, do których możesz przyjechać ze zwierzętami

Miejsca z basenem na pobyt wakacyjny
560 obiektów oferuje basen

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
540 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
1220 miejsc na pobyt wakacyjny w: Rehoboth Beach oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Przy plaży, Siłownia i Grill w miejscach na pobyt w: Rehoboth Beach

Średnia ocena 4,8
Miejsca na pobyt w: Rehoboth Beach są wysoko oceniane przez gości – średnio 4,8 na 5.
Rehoboth Beach – najlepiej oceniane pobyty wakacyjne
Goście są jednomyślni: te miejsca na pobyt są wysoko oceniane za lokalizację, czystość i nie tylko.

Kilka kroków od oceanu i promenady na Surf Ave.
Spędź dzień lub tydzień w naszym wyjątkowym apartamencie przy plaży. Jesteś tylko kilka kroków od piasku i promenady, która prowadzi do niesamowitych restauracji i sklepów Rehoboth Beach. Twoje prywatne wejście znajduje się tuż przy ogrodzonym podwórku. Całe pierwsze piętro i podwórko są do Twojej dyspozycji. Przestrzeń o powierzchni 1200 stóp kwadratowych jest PRZYJAZNA DLA ZWIERZĄT i ma tylny taras, przednie patio, pełną łazienkę, 2 sypialnie z 1 łóżkiem typu queen i king, 1 zarezerwowane miejsce parkingowe i aneks kuchenny (bez kuchenki). 11,5% podatku dodanego przy rezerwacji.

Sunrise Studio – Ocean Front, on Boardwalk, Pool!
Nasze ciche studio z widokiem na ocean oferuje wszystkie wygody domu z niesamowitymi widokami, balkonem unoszącym się nad spokojnym odcinkiem promenady i znajduje się zaledwie kilka kroków od restauracji, sklepów, arkad, przejażdżek i wszystkich najlepszych dań na promenadzie! Można stąd dotrzeć pieszo wszędzie w mieście! Jeśli chcesz zapuścić się dalej, wypożyczalnia rowerów jest tylko kilka drzwi dalej! Skorzystaj z przejażdżki rowerowej przez miasto lub do Dewey Beach. Jeśli szukasz malowniczej przejażdżki, skorzystaj ze ścieżek rowerowych do Cape Henlopen State Park i Lewes.

THE STANLEY 1 BLOCK TO BEACH/BOARDS & DINE/IMBIBE
JEDNA PRZECZNICA OD PLAŻY/DESKI, JEDNA PRZECZNICA OD RESTAURACJI I IMBIBE. 1 MIEJSCE POZA ULICĄ W MIEŚCIE!! Ten kamienica w stylu loftowym została całkowicie odrestaurowana z w pełni nowoczesną kuchnią, dwiema łazienkami, wygodną przestrzenią mieszkalną, poddaszem biurowym i prywatnym tarasem na świeżym powietrzu. Nowoczesna, czysta i piękna, z odsłoniętymi wysokimi sufitami, okrętami i trawą morską. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz na wypad na plażę. Pościel Luxe, krzesła plażowe i ręczniki, środki do kąpieli i sprzątania. Po prostu przyjedź i baw się dobrze!

Loft 2 sypialnie/2 łazienki, kilka minut do Rehoboth i Lewes Beach
Wybierz się do stylowego apartamentu przy wybrzeżu, z 2 sypialniami i 2 łazienkami, stworzonego z myślą o relaksujących wakacjach na plaży, rodzinnych wycieczkach i weekendowych wypoczynkach. The Loft, dogodnie położony zaledwie kilka minut od Rehoboth Beach i Lewes, oferuje idealne połączenie komfortu, wygody i nadmorskiego uroku. Niezależnie od tego, czy planujesz rodzinny wyjazd na plażę, wypoczynek we dwoje, weekendowe zakupy, czy zwiedzanie pięknego wybrzeża Delaware, będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz do niezapomnianego pobytu.

Cozy Rehoboth Beach Condo z 2 sypialniami
To mieszkanie to boho wypoczynek ukryty w spokojnej enklawie dogodnie położonej na plaży przy autostradzie 1. Posiada dedykowany parking z przodu, a także dodatkowe miejsce na drugi samochód. To mieszkanie składa się z dwóch sypialni i dwóch łazienek. W pełni wyposażona kuchnia i jadalnia dla sześciu osób. Apartament znajduje się na drugim piętrze z jednym schodami. Plaża znajduje się 20 minut spacerem, 10 minut jazdy rowerem lub 5 minut jazdy samochodem Wspólny basen na miejscu zapewnia dodatkowe miejsce na relaks i ochłodę.

Edgewater Escape - Luxury Bayfront Loft with Porch
Nigdy nie widzieliście takiego nabrzeża. Witamy w Edgewater Escape, luksusowym apartamencie nad zatoką, który wisi w całości nad zatoką przy 7. ulicy w centrum Ocean City. Usiądź na werandzie nad zatoką lub podziwiaj łodzie, delfiny, ptaki, a czasami nawet foki pływające w odległości kilku metrów od werandy. Na poddaszu znajduje się duże łóżko typu king-size, a kanapa na dole wysuwa się na wygodne średnie łóżko. Niedawno odnowiony, jest w pełni wyposażony na Twoją wielką podróż lub spokojny wypoczynek:)

Przytulne condo / 3,5 mili od plaży.
Przytulne mieszkanie w idealnej lokalizacji, niedaleko Rehoboth i Lewes. Jest to przestronne i jasne mieszkanie na parterze z 2 sypialniami i 2 pełnymi łazienkami w Sandpiper Village. To idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi lub w parze. Sandpiper Village znajduje się między Rehoboth Beach (3,5 mili) a Lewes (4 mile). Nasze mieszkanie zawiera bezpłatny parking, pełną kuchnię, salon, jadalnię, pralkę/suszarkę, zmywarkę, telewizję Youtube/wi-fi. Zapewniamy pościel i ręczniki.

Najpiękniejsze, ciche zakątki – rowery – kajaki – parking tuż za progiem!
Beach Daze to zaskakująco przestronny i jasny „mały domek” położony w cichym, przypominającym zen ukryty skarb dzielnicy w mieście Rehoboth Beach w Delaware. To odległość pieszo lub rowerem (na cichych, osobliwych ulicach) do wielu zachwycających cudów przyrody, w tym plaż, kanału, zatoki i rezerwatu przyrody! Beach Daze is perfect as a couple's retreat or a family vacation! Zapewniamy MNÓSTWO ZABAWEK… 2 kajaki, 2 rowery, 2 leżaki plażowe i różne gry, zabawki i sprzęt sportowy.

OceanfrontJewel|Bezpośredni widok na ocean•Nowo odnowiony basen
Oceanfront Jewel jest z dumą oferowany przez RedHill Stays. Obudź się na najwyższym piętrze z panoramicznym widokiem na ocean, zaledwie kilka kroków od słynnej promenady Rehoboth! Wypij poranną kawę, obserwując, jak słońce wschodzi nad Atlantykiem, a wieczorem zasypiaj przy szumie fal. Ta starannie zaprojektowana przestrzeń, stworzona zarówno z myślą o romantycznych, jak i rodzinnych wypoczynkach, łączy w sobie komfort, styl i bezkonkurencyjną lokalizację.

The Winkler
Winkler to komfortowy, w pełni wyposażony apartament 1BR / 1 BA nad naszym garażem 3 @ The Tree House. Położony wśród bujnych drzew i krajobrazu w Rehoboth Beach Country Club. Nazwany na cześć Henry'ego Winklera, który grał Fonz w Happy Days (ponieważ mieszkał w mieszkaniu nad garażem Cunninghamów). Apartament oferuje prywatność i oddzielność od głównego domu. Daje Ci to możliwość uczynienia go swoim domem z dala od domu na plaży. Przyjdź i ciesz się!!

Piękny domek na plaży w Rehoboth
Anulowanie w ostatniej chwili, 15 sierpnia, tydzień DOSTĘPNY! Nowoczesny, przestronny dom w Rehoboth Beach z dużą, otwartą przestrzenią, położony przy cichej ulicy. Pięć sypialni / 3,5 łazienki. Spacer do miasta/na plażę – cztery przecznice od plaży tuż przy Rehoboth Ave. Prywatny basen z dwupoziomowym tarasem, grillem oraz stołem i parasolem na górnym tarasie. Duża otwarta kuchnia/jadalnia/salon, ponad 3000 stóp kwadratowych przestrzeni ogółem.

Jacuzzi, pościel i ręczniki – i to w MIEŚCIE!
Przepiękny, nowoczesny, jasny i otwarty odnowiony dom w Rehoboth z 4 dużymi sypialniami (każda z łóżkiem typu king size!) i nowym JACUZZI, 2 ładnymi łazienkami, ogrodzonym podwórzem, parkingiem na 3 samochody, PALENISKIEM i grillem, położony przy cichej, wysadzanej drzewami ulicy, jedną przecznicę od Rehoboth Ave i 2 przecznice od Dogfish Head! Tylko 15 minut spacerem do promenady.
Popularne udogodnienia w miejscach na wakacje w: Rehoboth Beach
Rehoboth Beach – skorzystaj z pobytu w pobliżu najciekawszych miejsc
Rehoboth Beach – inne świetne pobyty wakacyjne

Osprey Oasis: przyroda, plaże i spacery

Looney Dunes

Bajkowy domek w DT Reho, wszystko w zasięgu spaceru

Błękitne niebo

Luksusowy dom szeregowy w stylu nadmorskim w Mitchell's

The Artist 's Barn Studio

Przyjazne dla psów Rehoboth Oceanblock 14 Cooper Cottage

5 łóżek 5,5 łazienki z podgrzewanym basenem, 5 min pieszo do plaży
Rehoboth Beach – kiedy najlepiej odwiedzić to miejsce?
| Miesiąc | Sty | Lut | Mar | Kwi | Maj | Cze | Lip | Sie | Wrz | Paź | Lis | Gru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średnia cena | 833 zł | 807 zł | 852 zł | 852 zł | 1118 zł | 1440 zł | 1644 zł | 1625 zł | 1159 zł | 924 zł | 864 zł | 841 zł |
| Średnia temperatura | 3 st. C | 4 st. C | 7 st. C | 13 st. C | 18 st. C | 23 st. C | 26 st. C | 24 st. C | 21 st. C | 15 st. C | 9 st. C | 5 st. C |
Miejsca do odkrycia
- Nowy Jork Kwatery wakacyjne
- Filadelfia Kwatery wakacyjne
- Waszyngton Kwatery wakacyjne
- Ocean City Kwatery wakacyjne
- Pittsburgh Kwatery wakacyjne
- Virginia Beach Kwatery wakacyjne
- Raleigh Kwatery wakacyjne
- Jersey City Kwatery wakacyjne
- Newark Kwatery wakacyjne
- Baltimore Kwatery wakacyjne
- Richmond Kwatery wakacyjne
- Atlantic City Kwatery wakacyjne
- Miejsca na pobyt w szeregówkach Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z możliwością uprawiania fitnessu Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w domkach Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z ładowarką do pojazdów elektrycznych Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Rehoboth Beach
- Hotele butikowe Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z pralką i suszarką Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt ze śniadaniem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z kominkiem Rehoboth Beach
- Pokoje hotelowe Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z paleniskiem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w domach przy plaży Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z dostępem do jeziora Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z basenem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z kajakami Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w domach Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt przy plaży Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z tarasem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo przy plaży Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt nad wodą Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z przestrzenią do siedzenia na świeżym powietrzu Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Rehoboth Beach
- Cape May Beach NJ
- Assateague Island National Seashore
- Ocean City Beach
- Wildwood Crest Beach New Jersey
- Ocean City Boardwalk
- Broadkill Beach
- Rehoboth Beach
- Ocean City Boardwalk
- Assateague State Park
- Cape Henlopen State Park
- Bethany Beach Boardwalk
- Willow Creek Winery & Farm
- Northside Park
- Dover Motor Speedway
- Ocean City Boardwalk
- Delaware Seashore State Park
- Jolly Roger Amusement Park
- Stone Harbor Beach
- Fenwick Island State Park Beach
- Wildwood Boardwalk
- Roland E Powell Convention Center
- Plaża dla psów Longport
- Wildwoods Convention Center
- Mariner's Arcade





