
Rehoboth Beach – miejsca z kajakiem na pobyt wakacyjny
Znajdź i zarezerwuj na Airbnb wyjątkowe miejsca na pobyt z kajakami
Rehoboth Beach: podstawowe dane dotyczące kwater wakacyjnych z kajakiem

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 20 miejsc na pobyt wakacyjny w: Rehoboth Beach

Ceny za noc od
Rehoboth Beach – kwatery wakacyjne już od 375 zł za noc (bez podatków i opłat)

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 1590 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin
10 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
10 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
20 miejsc na pobyt wakacyjny w: Rehoboth Beach oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Kuchnia, Wi-Fi i Basen w miejscach na pobyt w: Rehoboth Beach

Średnia ocena 4,7
Pobyty w: Rehoboth Beach otrzymują od gości średnią ocenę 4,7 na 5
Najwyżej oceniane miejsca na pobyt z kajakami: Rehoboth Beach
Goście są jednomyślni: te miejsca na pobyt z kajakami są wysoko oceniane za lokalizację, czystość i inne atuty.

Mad Men Beach House*DogFriendly*7 Min Walk 2 Sea*OUTDOOR MOVIE EXPERIENCE*Private Dock*WORK SPACE*New CRIB
Po relaksie na plaży (zaledwie 7 minut spacerem) zrelaksuj się na naszym tarasie, „obserwując odpływ!” Wykorzystaj to, co najlepsze w zatoce i na plaży dzięki temu przyjaznemu dla psów ukrytemu klejnotowi! Wyobraź sobie wieczory, podczas których cieszysz się bryzą z zatoki, gdy łupiesz kraby na pokładzie! Zrelaksuj się w naszym otwartym, wspaniałym pokoju, który pozwala wszystkim być razem. Zamocz wędkę na naszym prywatnym pomoście lub zacumuj tam własną łódź albo skuter wodny. Podziwiaj spektakularne zachody słońca z naszych kajaków. Ciesz się dobrze oświetlonym, prywatnym miejscem do pracy wirtualnej z szybkim internetem! Nowe drewniane łóżeczko w apartamencie głównym zapewnia spokojny sen! Baseny i korty tenisowe/pickleballowe znajdują się zaledwie kilka przecznic dalej dla Twojej przyjemności! Dodatkowo, naprawdę wyjątkowe DOŚWIADCZENIE KINA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU dla wszystkich naszych gości, aby zapewnić najlepsze wakacje w historii!

Ocean View Paradise z jacuzzi i darmowymi masażami!
Nasze wyjątkowe miejsce jest blisko wszystkiego na Twoją wizytę NA plaży DE! Stwórz wspomnienia w naszym wyjątkowym, odświeżonym Sharp Ocean View Paradise. Bezpłatny dostęp do bezwłogowego fotela do masażu całego ciała podczas relaksu. Krótka zniżka na Bethany Beach i baseny, siłownię, boisko sportowe i dostęp do społeczności klubów plażowych. Ciesz się prywatną wanną z hydromasażem, pełną gamą gier i systemów zręcznościowych dla swojej rodziny, która może spać do 14 osób. Ciesz się grillowaniem, dużą kuchnią na świeżym powietrzu i dostępem do pełnej gamy kajaków, aby uzyskać dostęp do kanałów w pobliżu naszego podwórka!

Wspaniały brzeg zatoki, basen, wanna z hydromasażem, pościel wliczone w cenę
Ciesz się ponad 2300 stóp kwadratowych osłoniętego ganku z widokiem 360 stopni na zatokę Rehoboth i rezerwat przyrody. Zrelaksuj się w wannie z hydromasażem (przez cały rok) lub popływaj z dziećmi w basenie (maj-październik). Korzystaj z naszych bezpłatnych kajaków, wędek, pułapek na kraby i desek do wiosłowania w zatoce na podwórku lub w oceanie w Lewes, Rehoboth lub Dewey <20 minut drogi. Zbierz rodzinę wokół kominka lub zorganizuj weekend urodzinowy z przyjaciółmi, którzy będą jeździć na naszych bezpłatnych rowerach po 3 milach ścieżek przyrodniczych. Albo wypuść swojego skuter wodny na naszej rampie dla łodzi!

Sandcastle bezpośrednio przy plaży
Wyjdź z domu na piasek i połyskujące fale. Spaceruj po naszej nieskazitelnej, przyjaznej zwierzętom plaży półksiężycowej na kilometry w obu kierunkach i prawie nikogo nie widać. Obserwuj delfiny z tarasu, salonu, swojej sypialni lub może bawią się z nimi w naszym kajaku dla 2 osób lub na desce do paddleboardingu. Bądź jednym z pierwszych, którzy zatrzymają się w naszym wybudowanym na 2020 roku, nabrzeżu, 4 sypialniach, 3 łazienkach Sandcastle z prysznicem na świeżym powietrzu. Ciesz się naszym rozległym tarasem i udogodnieniami na plaży! Wspaniałe wspomnienia zdarzają się w Sandcastle!

3 BR Waterfront Home, Minutes to the Beach
Niedawno odnowiony dom nad wodą położony w przyjaznej rodzinom społeczności Montego Bay. Podziwiaj piękne zachody słońca na tylnym pokładzie lub wskocz do jednego z kajaków, aby popływać po szeroko otwartym kanale. Spróbuj swoich sił w łowieniu krabów lub połowach z doku, aby złowić kolację. W odległości spaceru od plaży i parku Northside (około 10 minut spacerem do obu). Leżaki, zabawki, deski do bodyboardingu i parasole są do Twojej dyspozycji, abyś mógł bawić się w piasku i surfować. Dok jest dostępny do cumowania łodzi.

Ustronne wybrzeże – plaża 15 mil, kajaki, palenisko
Casa Blue Heron to niestandardowy dom nad wodą o powierzchni 209 m² z prywatnym pomostem, paleniskiem i widokiem na wodę ze wszystkich stron. Położony jest nad ujściem cieku pływowego połączonym z zatoką Chincoteague, w pobliżu Assateague, Berlin, Ocean City, Snow Hill i wielu innych miejsc. ★ „Prywatne i spokojne miejsce, w którym nie sposób nie zrelaksować się i nie docenić natury… Szkoda, że nie zarezerwowałem dodatkowego dnia!” Dodaj nas do swojej listy życzeń, klikając ❤️ w prawym górnym rogu.

Najpiękniejsze, ciche zakątki – rowery – kajaki – parking tuż za progiem!
Beach Daze to zaskakująco przestronny i jasny „mały domek” położony w cichym, przypominającym zen ukryty skarb dzielnicy w mieście Rehoboth Beach w Delaware. To odległość pieszo lub rowerem (na cichych, osobliwych ulicach) do wielu zachwycających cudów przyrody, w tym plaż, kanału, zatoki i rezerwatu przyrody! Beach Daze is perfect as a couple's retreat or a family vacation! Zapewniamy MNÓSTWO ZABAWEK… 2 kajaki, 2 rowery, 2 leżaki plażowe i różne gry, zabawki i sprzęt sportowy.

Sunny Studio w Rehoboth Beach
Cześć! Nasz apartament typu studio jest idealny dla osób szukających spokojnego i przytulnego wypoczynku. Jest położony centralnie między Rehoboth i Lewes i bardzo blisko rt 1 i rt 24. Studio ma prywatne wejście po lewej stronie naszego domu. Składa się z jednego dużego pokoju z dużą przestrzenią do życia i spania, w tym łóżkiem typu queen size, wygodną sofą i garderobą. Łazienka z podwójnym umywalką ma dużo półek na ręczniki i przybory toaletowe. Jest parking dla 1 samochodu.

Read Ave Dewey Condo - Bay Front, Private Beach
Ucieknij do naszego apartamentu przy plaży Dewey z oszałamiającym widokiem na zatokę i przystań! Ten przyjazny rodzinom dom może pomieścić 6 osób i ma prywatny pomost, przystań oraz kajak. Podziwiaj spektakularne zachody słońca z werandy, korzystaj z w pełni wyposażonej kuchni i łatwego dostępu do plaży oddalonej o zaledwie 2 przecznice. Idealne miejsce na niezapomniany rodzinny wypoczynek z nowoczesnymi udogodnieniami i bezpośrednim dostępem do wody.

Beachwalk: NA PLAŻY. Przyjazne dla zwierząt. Pościel w cenie.
Przez lata szukaliśmy idealnego miejsca na plażę: ustronnego, spokojnego, ale w pobliżu atrakcji. Znaleźliśmy go w Beachwalk. Spokojna. Prywatna. Dogodnie położona na spokojnym południowym krańcu Broadkill Beach. Nasz dom oferuje bardziej prywatną plażę bez tłumów. Jeśli ten obiekt jest zarezerwowany lub potrzebujesz kilku domów dla grupy, oferujemy kilka pobliskich domów przy plaży. Kliknij mój profil gospodarza, aby zobaczyć te inne oferty

Dom przyjazny zwierzętom w prywatnej społeczności plażowej!
Ucieknij do naszego przestronnego i spokojnego domu z 3 sypialniami i oszałamiającymi widokami na zatokę Delaware. To przyjazne dla psów miejsce wypoczynku, położone w odległości krótkiego spaceru od spokojnej plaży, jest idealne dla rodzin lub grup. Zrelaksuj się w całorocznym słonecznym pokoju z widokiem na rezerwat przyrody. Apartament z łóżkiem typu king, w pełni wyposażoną kuchnią i ogrodzonym podwórkiem. Może wygodnie pomieścić 6 osób.

Woodsey Beach House – plaża, jezioro, las!
Plaża? Jest Chatka? Jest Jezioro? Jest Masz to wszystko w naszym domu w pobliżu plaży, w pięknej zalesionej okolicy z widokiem na jezioro! Spokojna okolica sprawia, że czujesz się jak w domu. Nowo odnowiony z nowymi urządzeniami i meblami. Dom ma układ do góry nogami, więc większość pomieszczeń mieszkalnych, w tym kuchnia, jadalnia i salon, znajduje się na piętrze. Dom jest wyjątkowy, jasny i wygodny.
Popularne udogodnienia w miejscach na pobyt z kajakami w: Rehoboth Beach
Miejsca na pobyt w domach z kajakami

Lilly Pad: Ogrodzony na podwórku, w pobliżu plaż i nie tylko

Uroczy domek nad wodą z 2 apartamentami z łóżkiem typu King i przystanią

Wypoczynek nad wodą | Zachody słońca nad zatoką i kanałem, dok

Bradley's Bayou

Przyjazne dla psów | basen komunalny | siłownia | kajaki | nad zatoką

Canal-front, pet-friendly, 2 mile to Beach + Kayaks!

Cape Shores Luxury - NEW Pool, Beach, Pier, Park!

Nadmorski wypoczynek | Nad jeziorem | Basen | Ukryty klejnot
Miejsca na pobyt w domkach z kajakami

„Cottage by the bay”, sleeps 8 near Rehoboth beach

Widoki na taras i Indian River Bay: domek na wybrzeżu

Idealne wakacje rodzinne. Dostępne w lecie!

Beach Suite 2 King Beds Pet Friendly Canalside Inn

Patio, dostęp do basenu! Domek Coastal Ocean Pines

Spokojny domek z dużym łóżkiem i dużym prywatnym tarasem!

Przytulny domek na plaży! Przyjazny dla psów!
Inne miejsca z kajakami na pobyt wakacyjny

Oaza nad wodą | Kajaki, taras, plaża w pobliżu

Apartament przy wodzie

Przytulne miejsce na plaży – udogodnienia w Mallard Lakes Resort

Key West by the Bay Bungalow

Turtle Cottage by the Bay

6 sypialni / 4,5 łazienki / basen obok domu / 1,5 mili od plaży

Sanktuarium nad morzem w Stone Harbor

Ocean 14 - Amazing Waterfront Views & Beach Access
Miejsca do odkrycia
- Nowy Jork Kwatery wakacyjne
- Filadelfia Kwatery wakacyjne
- Waszyngton Kwatery wakacyjne
- Pittsburgh Kwatery wakacyjne
- Ocean City Kwatery wakacyjne
- Virginia Beach Kwatery wakacyjne
- Raleigh Kwatery wakacyjne
- Jersey City Kwatery wakacyjne
- Newark Kwatery wakacyjne
- Baltimore Kwatery wakacyjne
- Richmond Kwatery wakacyjne
- Providence Kwatery wakacyjne
- Miejsca na pobyt w domkach Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z ładowarką do pojazdów elektrycznych Rehoboth Beach
- Hotele butikowe Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z pralką i suszarką Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt ze śniadaniem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z kominkiem Rehoboth Beach
- Pokoje hotelowe Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z paleniskiem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w domach przy plaży Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z basenem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo przy plaży Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt nad wodą Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z dostępem do jeziora Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w domach Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt przy plaży Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z tarasem Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z przestrzenią do siedzenia na świeżym powietrzu Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt w szeregówkach Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z możliwością uprawiania fitnessu Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Rehoboth Beach
- Miejsca na pobyt z kajakami Hrabstwo Sussex
- Miejsca na pobyt z kajakami Delaware
- Miejsca na pobyt z kajakami Stany Zjednoczone
- Cape May Beach NJ
- Ocean City Beach
- Assateague Island National Seashore
- Wildwood Crest Beach New Jersey
- Ocean City Boardwalk
- Broadkill Beach
- Rehoboth Beach
- Ocean City Boardwalk
- Assateague State Park
- Cape Henlopen State Park
- Bethany Beach Boardwalk
- Willow Creek Winery & Farm
- Dover Motor Speedway
- Northside Park
- Jolly Roger Amusement Park
- Delaware Seashore State Park
- Fenwick Island State Park Beach
- Stone Harbor Beach
- Ocean City Boardwalk
- Wildwood Boardwalk
- Roland E Powell Convention Center
- Ocean Pines Golf Club
- Wildwoods Convention Center
- Plaża dla psów Longport





