
Playa Hermosa – apartamenty na pobyt wakacyjny
Znajdź i zarezerwuj wyjątkowe mieszkania na Airbnb
Playa Hermosa: podstawowe dane dotyczące miejsc na pobyt w apartamentach

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 60 miejsc na pobyt wakacyjny w: Playa Hermosa

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 1860 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin
30 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

Miejsca z basenem na pobyt wakacyjny
40 obiektów oferuje basen

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
30 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
60 miejsc na pobyt wakacyjny w: Playa Hermosa oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Kuchnia, Wi-Fi i Basen w miejscach na pobyt w: Playa Hermosa

Średnia ocena 4,8
Miejsca na pobyt w: Playa Hermosa są wysoko oceniane przez gości – średnio 4,8 na 5.
Najwyżej oceniane mieszkania na pobyt w: Playa Hermosa
Goście są jednomyślni: te mieszkania mają wysokie oceny za lokalizację, czystość i nie tylko.

Willa na najwyższym piętrze z widokiem na ocean, jacuzzi
Tree House to 3-piętrowa willa z widokiem na ocean, w której na najwyższym piętrze znajduje się apartament King Studio o powierzchni 750 stóp kwadratowych z prywatnym balkonem, przepięknym widokiem na Ocean Spokojny i plaże, prywatnym jacuzzi, pełną kuchnią, łóżkiem typu king, miejscem do pracy, klimatyzacją, miejscami do siedzenia wewnątrz i na zewnątrz, przestronnym prysznicem i łazienką. Goście muszą mieć transport. Nie możesz znaleźć dostępnych terminów, których szukasz? Zapoznaj się z naszymi innymi apartamentami typu King Studios z takimi samymi wspaniałymi udogodnieniami. https://www.airbnb.com/rooms/42074403

Tylko dla dorosłych – romantyczny wypoczynek z widokiem na ocean
Witamy w nowoczesnym sanktuarium tylko dla dorosłych w samym sercu Coco w Kostaryce – stylowym miejscu wypoczynku z basenem infinity i panoramicznym widokiem na ocean. Idealne miejsce dla par, osób podróżujących samotnie lub gości podróżujących służbowo, którzy szukają spokoju i komfortu zaledwie kilka minut od plaż, restauracji i lokali nocnych. Zrelaksuj się w przepięknie zaprojektowanych przestrzeniach, które łączą współczesną architekturę z naturalnym drewnem i ceramiką Chorotega. Zrelaksuj się, podziwiając widoki na ocean, zachody słońca nad basenem infinity i wyrafinowaną wygodę.

Apartament Coco przy plaży | Peloton | Zaopatrzona kuchnia
Gospodarzem jest wysoko oceniany Superhost z 5-gwiazdkowymi recenzjami na różnych platformach. Sombras at Coco to eleganckie, bezpieczne miejsce na wypoczynek w najbardziej pożądanej lokalizacji w Playas del Coco. Ten ekskluzywny kompleks z bujnymi tropikalnymi ogrodami i dwoma wspaniałymi basenami znajduje się zaledwie kilka kroków od plaży i w odległości spaceru od najlepszych restauracji, kawiarni i lokali nocnych. Lokal oferuje prywatne patio z widokiem na ogród, łatwe wejście z jednego progu i wygodny parking w pobliżu – luksus, komfort i wygoda podczas jednego wyjątkowego pobytu.

Przy plaży 3 sypialnie w Playa Hermosa!
Położony tuż przy plaży (30 stóp), ten apartament z trzema sypialniami jest zupełnie nowy, z dużym basenem i tarasem na zewnątrz. Apartament jest bardzo przestronny (2600 stóp kwadratowych) z dużą ilością naturalnego światła, dużą kuchnią i zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean. Jedna z niewielu nieruchomości przy plaży w okolicy, kilka kroków od oceanu, naprawdę jedyna w swoim rodzaju! Apartament znajduje się w odległości kilku minut jazdy samochodem od restauracji, sklepów i innych pobliskich plaż, a także w odległości krótkiej przejażdżki łodzią na półwysep Papagayo.

1-sypialnia na 2 piętrze + malownicze widoki i dostęp do basenu
Arcadia to ośrodek wypoczynkowy dla dorosłych składający się z nowoczesnego domu z 2 umeblowanymi apartamentami do wynajęcia, położonego w Potrero, 600 stóp nad poziomem morza, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na góry i morze. Zobacz niesamowite zachody słońca i obfitość dzikiej przyrody, w tym papug, małp wyjących i kolibrów. Nieruchomość oferuje całkowite zanurzenie w otaczającym ją lesie, podczas gdy plaże, restauracje, bary i sklepy Playa Flamingo, Playa Potrero i Tamarindo znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki w dół góry.

Luksusowy romantyczny kokon: niesamowity widok na morze. Prywatny basen
Witamy w naszym romantycznym apartamencie położonym w pobliżu morza i przyrody. Mniej niż 5 minut jazdy od plaży Penca i 10 minut od Potrero i Flamingo, przyjdź i zrelaksuj się w tym przytulnym gniazdku, idealnym na romantyczne noce. Apartament posiada własny aneks kuchenny, łazienkę i prywatny taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean i góry. Zrelaksujesz się w prywatnym basenie (2 m x 1,3 m). Idealna lokalizacja, w pobliżu wszystkich udogodnień i wielu atrakcji. Lotnisko w Liberii znajduje się około 40 kilometrów od hotelu.

Lower Casita Catalina w Tamarindo z prywatnym basenem
Z tej lokalizacji na szczycie wzgórza nad Tamarindo Bay można podziwiać panoramiczny widok, który jest niewiarygodny. Zobaczysz, co mamy na myśli, kiedy tu dotrzesz! Casita oferuje łóżko typu king size i rozkładane łóżko typu queen size, w pełni wyposażone w prywatną łazienkę, kuchnię i mały balkon z widokiem na ocean, idealny do obserwowania małp na okolicznych drzewach! Będziesz mieć również dostęp do przestrzeni społecznej obiektu, w tym do zadaszonego tarasu przy basenie z widokiem na ocean i salonu na dachu!

NOWOŚĆ! Hermosa Del Mar 4 OSOBY – Cocos & Corales!
Witamy w COCOS & CORALES!! Nowo odnowiony, stylowy apartament na plaży dla 4 osób, położony zaledwie kilka kroków od plaży Hermosa, Guanacaste – miejsce na relaks, nawiązanie kontaktu i spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi! Apartament oferuje komfortowe i nowoczesne przestrzenie mieszkalne, 3 sypialnie i 3 pełne łazienki z zamkniętym ogrodem-patio i nowoczesne udogodnienia, w tym przestrzeń do pracy, plac zabaw, siłownię i 2 piękne baseny. Twój tropikalny wypoczynek czeka, dołącz do nas! Pura Vida!!l

WSPANIAŁE wille Z widokiem na ocean i PRYWATNYM BASENEM ☀️🏝
LUKSUSOWE WILLE PURA VISTA ZE WSPANIAŁYM WIDOKIEM NA OCEAN!! Witaj w eleganckiej Villa Pura Vista! Ta wspaniała tropikalna willa znajduje się w prestiżowej społeczności La Marcela Gate (całodobowa ochrona) Spektakularny WIDOK. Dom położony wysoko na wzgórzu z widokiem na kilka dziewiczych plaż, wyspy Catalina, nocne światła i przystań Flamingo, zatoka Potrero Beach. Odosobnione, ale w ciągu kilku minut od pięknych plaż, takich jak Playa Danta, Playa Potrero, Playa Penca Playa Flamingo, Playa Conchal,

Apart by Casa Aire. Plaża – lotnisko LIR. Duże łóżko (king)
Bienvenido! Witamy w kompleksie Casa Aire. Casa Aire Complex to ekologiczna inwestycja z pięcioma wyjątkowymi domami. Apartament posiada 1 sypialnię, 1 łazienkę i rozkładaną sofę w salonie. Może wygodnie pomieścić 3 osoby. Wszystkie domy są izolowane pod kątem efektywności energetycznej i w pełni umeblowane. W wystroju wnętrz wykorzystano guanacaste i inne lokalne drewno. Na miejscu znajduje się personel ochrony. Ogólna przestrzeń wspólna jest przeznaczona do parkowania wśród innych jednostek.

PH Condo Elegant Piękny widok, ciesz się morzem, 65-calowy telewizor
Zrelaksuj się podczas wyjątkowych i spokojnych wakacji w Guanacaste w Kostaryce, w nowoczesnym i pięknym apartamencie typu Penthouse ze spektakularnym widokiem na półwysep Papagayo, wyposażonym we wszystkie udogodnienia i wykwintnie urządzonym. Ciesz się basenami, kortem tenisowym, siłownią. Usiądź na tarasie z drinkiem i podziwiaj piękny letni zachód słońca oraz spokojne, błękitne morze. Zaledwie 3 minuty jazdy samochodem od plaży Prywatna przestrzeń z biurkiem do pracy, z widokiem na morze

Pacífico Condo With An Enjoyable Coco Experience
Miłego pobytu w tym komfortowym apartamencie z jedną sypialnią pełnym naturalnego światła. Po otwarciu drzwi natychmiast witają Cię dekoracyjne akcenty, które nadają mieszkaniu poczucie stylu. Posiada przestronną kuchnię z marmurowym blatem i wszystkimi udogodnieniami potrzebnymi podczas pobytu. W salonie znajduje się rozkładana sofa z dostępem do tarasu z widokiem na basen Lazy River. Posiada jedną przestronną łazienkę, do której można dostać się przez główną sypialnię lub salon.
Popularne udogodnienia w mieszkaniach do wynajęcia: Playa Hermosa
Mieszkania do wynajęcia na tydzień

Luksusowe mieszkanie w Playa Hermosa kilka kroków od plaży

Las Catalinas 2BR | Salon na świeżym powietrzu + basen zanurzeniowy

Najlepsza lokalizacja: 1 sypialnia, łóżko typu king, kuchnia, pełne Wi-Fi

Romantyczny loft z widokiem na ocean • Prywatny basen + duże łóżko (king)

Stylowe 2-pokojowe miejsce na wypoczynek | Luksus + świetne Wi-Fi/grill

Ocean View Beach Condo

Casa Blonies – designerski apartament na plaży – Coco Suite

Podróż do Hermosa del Mar 1-3B
Mieszkania prywatne do wynajęcia

Luksusowy apartament z widokiem na ocean | Spokojny wypoczynek w apartamencie z 2 sypialniami

Luksus nad oceanem, kilka kroków od Playa Langosta

Apartament na parterze w Las Palmas

Dom mango i kokos

Wspaniały apartament kilka kroków od plaży w Las Catalinas

Peninsula 39 Nowoczesny komfort Niedawno odnowiony apartament z 1 sypialnią

Luksusowe mieszkanie z 3 sypialniami i 2 łazienkami! 3 minuty spacerem do plaży!

Łóżko typu King • Rowery • 15 minut spacerem • Playas del Coco
Mieszkania z jacuzzi do wynajęcia

Luksusowe mieszkanie z 3 sypialniami w Tamarindo – surfing i miejscowość w zasięgu ręki

Las Catalinas Family 2-pokojowe z klubem plażowym + łóżko piętrowe

THE RED VILLA w Villas La Paz

Luksusowe mieszkanie w Reserva Conchal + klub plażowy + golf

Luksusowe 3 sypialnie • Kilka kroków od plaży • Basen + siłownia

Penthouse *Zapierający dech w piersiach widok *Centrum Tamarindo

4 sypialnie z widokiem na ocean | Baseny, golf i klub plażowy

Apartamenty Las Palmas #1 w pełni wyposażone
Playa Hermosa – kiedy najlepiej odwiedzić to miejsce?
| Miesiąc | Sty | Lut | Mar | Kwi | Maj | Cze | Lip | Sie | Wrz | Paź | Lis | Gru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średnia cena | 593 zł | 496 zł | 507 zł | 691 zł | 533 zł | 563 zł | 563 zł | 428 zł | 402 zł | 559 zł | 439 zł | 571 zł |
| Średnia temperatura | 26 st. C | 27 st. C | 27 st. C | 28 st. C | 29 st. C | 28 st. C | 28 st. C | 28 st. C | 28 st. C | 27 st. C | 26 st. C | 26 st. C |
Miejsca do odkrycia
- San José Kwatery wakacyjne
- Jaco Kwatery wakacyjne
- Tamarindo Kwatery wakacyjne
- Cahuita Kwatery wakacyjne
- Quepos Kwatery wakacyjne
- Cobano Kwatery wakacyjne
- Bahía Ballena Kwatery wakacyjne
- Nosara Kwatery wakacyjne
- Managua Kwatery wakacyjne
- Sámara Kwatery wakacyjne
- San Miguel Kwatery wakacyjne
- Puerto Viejo de Talamanca Kwatery wakacyjne
- Miejsca na pobyt przy plaży Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt w willach Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z przestrzenią do siedzenia na świeżym powietrzu Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt dla osób palących Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z paleniskiem Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt w domach Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt w domach przy plaży Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z basenem Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z tarasem Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z możliwością uprawiania fitnessu Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt nad wodą Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt z pralką i suszarką Playa Hermosa
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Guanacaste
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Kostaryka
- Playa Conchal
- Playa Grande
- plaża Tamarindo, Kostaryka
- Playa San Juan del Sur
- Playa Panama
- Ponderosa Adventure Park
- Park Narodowy Rincón de La Vieja
- Playa Brasilito
- Playa Negra
- Playa Ventanas
- Playa Real
- Park Narodowy Palo Verde
- Kostaryka Playa Hermosa
- Cerro Pelado
- Playa Flamingo
- Playa Lagarto
- Playa Hermosa
- Playa Avellanas
- Park Narodowy Santa Rosa
- Park Narodowy Barra Honda
- Playa Nacascolito
- Park Narodowy Wulkan Tenorio
- Hacienda Pinilla Beach Club Dining
- Playa Tamarindo





