
Marina di Campo – apartamenty na pobyt wakacyjny
Znajdź i zarezerwuj wyjątkowe mieszkania na Airbnb
Marina di Campo: podstawowe dane dotyczące miejsc na pobyt w apartamentach

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 450 miejsc na pobyt wakacyjny w: Marina di Campo

Ceny za noc od
Marina di Campo – kwatery wakacyjne już od 112 zł za noc (bez podatków i opłat)

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 2600 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin
160 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

Miejsca przyjazne zwierzętom na pobyt wakacyjny
Znajdź 230 miejsc na pobyt, do których możesz przyjechać ze zwierzętami

Miejsca z basenem na pobyt wakacyjny
10 obiektów oferuje basen

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
40 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
270 miejsc na pobyt wakacyjny w: Marina di Campo oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Kuchnia, Wi-Fi i Basen w miejscach na pobyt w: Marina di Campo
Najwyżej oceniane mieszkania na pobyt w: Marina di Campo
Goście są jednomyślni: te mieszkania mają wysokie oceny za lokalizację, czystość i nie tylko.

„CASA MARE” bezpośrednio nad morzem
„CASA MARE” – DWUPOKOJOWY APARTAMENT NAD MORZEM W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI położony na KLAFIE bezpośrednio nad MORZEM, z widokiem na KRYSTALICZNIE CZYSTĄ wodę POMONTE. Możesz PODZIWIAĆ NIESAMOWITE ZACHODY SŁOŃCA, ROZKOSZUJĄC SIĘ słodkim szumem fal rozbijających się o skały. DOM ma MAŁY TARAS Z WIDOKIEM NA MORZE i PRYWATNE MIEJSCE PARKINGOWE przylegające do nieruchomości. Bezpłatna lub wyposażona plaża w pobliżu POMONTE to miejsce spotkań i punkt wyjściowy dla różnych szlaków pieszych i rowerowych.

Dependance Elba (kilka metrów od morza)
Dependance elba e’ un piccolo ma grazioso monolocale nel centro di Marina di campo a 5 minuti a piedi dal mare con parcheggio gratuito nel nostro grande e tranquillo giardino. Nella parte più bella e caratteristica del paese con bar, ristoranti e negozi , tutto comodamente a piedi . Alloggio composto da letto matrimoniale, guardaroba, tv Smart , aria condizionata, bagno con doccia ed angolo cottura completo . Ingresso indipendente dal giardino con ampio spazio esterno dove poter mangiare.

Apartament Adriana z widokiem na morze i morze
Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej okolicy, w samym sercu centrum miasta, zaledwie kilka kroków od pięknej białej piaszczystej plaży Marina di Campo, całkowicie odnowionej i urządzonej z dbałością o szczegóły. Mieszkanie jest bardzo ciche, znajduje się w deptaku wioski i może pomieścić do ośmiu osób. Marina di Campo to bardzo tętniąca życiem wioska, pełna małych sklepów, wielu barów i typowych restauracji. Znajduje się również w pobliżu wszystkich najpiękniejszych miejsc na wyspie Elba.

Casa Paradiso z fantastycznym widokiem na morze
Nasz „Casa Paradiso Elba” z panoramicznym widokiem znajduje się zaledwie 300 metrów od piaszczystych plaż w Cavoli i Seccheto. Jednopokojowe studio oferuje wyjątkowy widok na morze i jest wyposażone w podwójne łóżko oraz dwa rozkładane pojedyncze łóżka. Aneks kuchenny z elektryczną płytą kuchenną znajduje się poza częścią sypialną. Łazienka jest wyposażona w prysznic, toaletę i bidet. Oferta obejmuje bezpłatny zadaszony parking, Wi-Fi, klimatyzację, ogrodzony ogród i grill.

Casa Cotone
Apartament o powierzchni 40 m² położony jest w spokojnej okolicy, tuż nad morzem, zaledwie 70 m od promenady plażowej Marciana Marina i kilka metrów od plaż miejscowości. Dom znajduje się w zabytkowej dzielnicy. Plan filmowy do odcinków „Delikte des Barlume”, włoskiego serialu kryminalnego, którego akcja rozgrywa się w samym sercu Toskanii. Apartament designerski z bardzo wysokimi sufitami został całkowicie odnowiony w 2023 roku jako loft i komfortowo wyposażony.

dom Luna – Wyspa Elba
Zrelaksuj się w tym wyjątkowym i spokojnym miejscu. Apartament Luna znajduje się na parterze domu w historycznym centrum wioski St. Hilary. Dzięki starożytne mury sprawiają, że latem jest tu szczególnie chłodno. Całkowicie odnowiony na początku 2024 roku, jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić czas na łonie natury, 10 minut od plaż i 5 minut od bram Parku Narodowego Toskańskiego Archipelagu z różnymi szlakami turystycznymi i rowerowymi.

Studio Grecale - Olmi Residence
Luminoso monolocale posto al primo piano, composto da un letto matrimoniale, poltrona letto singola, angolo cottura con forno, ampio bagno con box doccia. L'appartamento dispone di un'ampia terrazza privata attrezzata esposta a est. Questo appartamento può essere reso comunicante al trilocale Scirocco, su richiesta. Grecale si trova nel residence Olmi, immerso nella quiete della campagna elbana ma a due passi dal paese e dalla spiaggia di Marina di Campo.

Dany
Jesteśmy 6/7 minut jazdy od plaż M.di Campo, Cavoli, Fetovaia, itp. Nasz kraj ma, w centrum, małą średniowieczną wioskę i wokół innych starożytnych zabytków. Znajduje się na wysokości. 220 m, w pobliżu znajdują się lasy, które dają alternatywę dla dnia na plaży . Z P.le Belvedere można zobaczyć wyspy Giglio, Pianosa , Montecristo i Argentario...... Biorąc pod uwagę wysokość, temperatura jest zawsze przyjemna. W Internecie, San Piero - kraj wyspy Elba.

Sunflower Studio
300 metrów od plaży Marina di Campo, apartament posiada 4 łóżka, klimatyzację, wyposażony balkon, prywatny kryty parking. Minimalny pobyt 5 nocy pozwala wybrać daty przyjazdu i wyjazdu mniej zatłoczone niż weekend. Pościel i ręczniki do wynajęcia. Kondominium jest ciche, z dużym ogrodzonym ogrodem, w pobliżu wszystkich udogodnień: supermarketu, przystanku autobusowego i Marebusu, kiosku, apteki, wypożyczalni skuterów, barów i restauracji.

Apartament Elba Marina di Campo 50 metrów od morza
X Sezon letni Rezerwacje TYLKO od soboty do soboty Piękny apartament w stylu marynistycznym o powierzchni około 40 m², 50 metrów od morza (parter) (maks. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci) W komplecie: – klimatyzacja, pralka, telewizor - wygodna sofa - pełna kuchnia - duża sypialnia Akcesoria plażowe w mieszkaniu (parasol i leżak) Zniżka na bilety na prom! Parking publiczny 150 metrów stąd

Apartament La Marina
Apartament o powierzchni 80 metrów kwadratowych z widokiem na morze i piękną plażę w Marina di Campo, położony w samym centrum. W apartamencie znajduje się 1 sypialnia, w której może spać 8 osób, salon, w którym może spać jeszcze 2 osoby, oraz duża sofa (nie jest to kanapa z funkcją spania), kuchnia, łazienka i balkon, z którego można podziwiać zapierający dech w piersiach widok.

Willa Casalina Giglio w spokojnej okolicy
Villa Casalina, prestiżowa budowa ukończona w 2024 roku i zanurzona w gaju oliwnym na równinie przed wspaniałą plażą Marina di Campo. W apartamencie Casalina Giglio znajduje się taras solarium, grill, prysznic na świeżym powietrzu, ogrodzony ogród, prywatny parking i rowery.
Popularne udogodnienia w mieszkaniach do wynajęcia: Marina di Campo
Mieszkania do wynajęcia na tydzień

Taras w Porto 2

La Casa di Laura, Wyspa Elba

Apartament Tramonto

Domek 70 metrach od morza, prywatny ogród.

Primula od Villa Very

Appartamento Victoria

Dwupokojowy apartament w Podere S. Lucia alle Carene

Wyspa Elba Marina di Campo kilka kroków od morza
Mieszkania prywatne do wynajęcia

Appartamento Bellavista - 100 m od plaży

Apartament 200 metrów od morza

Casa Gaia bezpośrednio nad morzem

La Casina Dei Limoni kilka kroków od morza

Emma w godnej pozazdroszczenia pozycji z widokiem na morze Easyelba

Przytulny apartament z tarasem i widokiem na morze

Apartament Il Gabbiano – parter

3 minuty spacerem od morza i prywatny ogród ELBA
Mieszkania z jacuzzi do wynajęcia

Villa Prestige - (2/3 osoby)

residence dolores mono castle

REALE HOME – bezpłatny parking – 10 minut od morza – mały basen

Apartament Scirocco

Apartamenty Piombino – Casa Fucini

Apartament z dwiema sypialniami i basenem

Elba apartament dwupokojowy castle

Trzyosobowy apartament – bezzwrotna opłata
Marina di Campo – kiedy najlepiej odwiedzić to miejsce?
| Miesiąc | Sty | Lut | Mar | Kwi | Maj | Cze | Lip | Sie | Wrz | Paź | Lis | Gru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średnia cena | 348 zł | 396 zł | 344 zł | 321 zł | 355 zł | 452 zł | 624 zł | 688 zł | 381 zł | 310 zł | 329 zł | 370 zł |
| Średnia temperatura | 8 st. C | 8 st. C | 10 st. C | 13 st. C | 16 st. C | 20 st. C | 24 st. C | 24 st. C | 20 st. C | 16 st. C | 12 st. C | 9 st. C |
Miejsca do odkrycia
- Miejsca na pobyt w domach przy plaży Marina di Campo
- Miejsca na pobyt w willach Marina di Campo
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Marina di Campo
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Marina di Campo
- Miejsca na pobyt z basenem Marina di Campo
- Miejsca na pobyt nad wodą Marina di Campo
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Marina di Campo
- Miejsca na pobyt przy plaży Marina di Campo
- Miejsca na pobyt w domach Marina di Campo
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Marina di Campo
- Miejsca na pobyt z paleniskiem Marina di Campo
- Miejsca na pobyt w domach wakacyjnych Marina di Campo
- Miejsca na pobyt z tarasem Marina di Campo
- Miejsca na pobyt z balkonem Marina di Campo
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Toskania
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Włochy
- Elba
- Giglio
- Cala Violina
- Parco Regionale Della Maremma
- Spiagge Bianche
- Zatoka Baratti
- Spiaggia di Sansone
- Pianosa
- Capraia
- Spiaggia di Capo Bianco
- Marina di Campo
- Spiaggia Di Barbarossa
- CavallinoMatto
- Quercetano
- Riserva Naturale Diaccia Botrona
- Spiaggia di Fetovaia
- Park Naturalny Rimigliano
- Plac Świętego Mikołaja
- Marina Di San Vincenzo
- Spiaggia Delle Ghiaie
- Plaża Nisportino
- Spiaggia Sant'Andrea
- Park Archeologiczny Baratti i Populonia
- Spiaggia Marina di Cecina





