
Wakacyjny najem w Garmisch-Partenkirchen
Znajdź i zarezerwuj wyjątkowe miejsca na pobyt na Airbnb
Garmisch-Partenkirchen: podstawowe dane dotyczące kwater wakacyjnych

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 1540 miejsc na pobyt wakacyjny w: Garmisch-Partenkirchen

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 56 080 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin
710 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

Miejsca przyjazne zwierzętom na pobyt wakacyjny
Znajdź 550 miejsc na pobyt, do których możesz przyjechać ze zwierzętami

Miejsca z basenem na pobyt wakacyjny
60 obiektów oferuje basen

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
380 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
1520 miejsc na pobyt wakacyjny w: Garmisch-Partenkirchen oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Samodzielne zameldowanie, Siłownia i Grill w miejscach na pobyt w: Garmisch-Partenkirchen

Średnia ocena 4,9
Miejsca na pobyt w: Garmisch-Partenkirchen są wysoko oceniane przez gości – średnio 4,9 na 5.
Garmisch-Partenkirchen – najlepiej oceniane pobyty wakacyjne
Goście są jednomyślni: te miejsca na pobyt są wysoko oceniane za lokalizację, czystość i nie tylko.

Modernes Apartment mit Bergblick in Garmisch
Modernes, frisch renoviertes Apartment in historischem Haus mit Lüftlmalerei im Zentrum Garmischs. Ruhiger Balkon mit Westsonne und Bergblick auf Kramer & Daniel. Deluxe-Boxspringbett + Schlafsofa (im Wohnzimmer), voll ausgestattete Küche (Induktionsherd, Backofen, Spülmaschine, Mikrowelle), großer Esstisch für 4, modernes Bad mit Regendusche. Highspeed-WLAN, 40" Smart TV, Waschmaschine + Trockner, schlüsselloser Zugang. Bars, Restaurants, Einkauf, Skibus, Wanderwege & Parkplatz in direkter Nähe
Średnia ocena: 4,99 na 5, liczba recenzji: 133
Ferienwohnung Auszeit
Unsere frisch renovierte und mit viel Liebe zum Detail eingerichtete 2-Zimmer-Ferienwohnung im Dachgeschoss bietet auf 60 qm für bis zu vier Erwachsene Raum zum Leben und Wohlfühlen. Die Küche ist vollständig ausgestattet, inklusive Geschirrspüler und Waschmaschine. Im Wohnzimmer befindet sich ein Sofa (Sofabett) und ein Flatscreen-TV. Überdachter Süd-Balkon. Das Schlafzimmer hat ein Doppelbett (200x200). Zweites Schlafzimmer mit einem Einzelbett und ein modernes Badezimmer, großzügige Dusche.
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 75
Die Alpe Garmisch - 80 qm Apartment Gams
Beautifully restored home "Die Alpe" in Garmisch. We call this apartment Gams or mountain goat. The Gams has natural stone and oak wood floors, a kitchen with cozy seating area, living room, bedroom, second open loft bedroom and modern bathroom. Explore the loving details to be found throughout the apartment. Our goal is that you look forward to returning "home" at the end of a full day of sports or sightseeing. You can walk to shops/restaurants/bars in 5 min. Enjoy and relax during your stay!
Średnia ocena: 4,99 na 5, liczba recenzji: 165
Ruhiges Ferienapartment
Das Apartment befindet sich im Untergeschoss und bietet den perfekten Ausgangspunkt für einen Urlaub in den Bergen – in zentraler Lage, aber trotzdem ruhiger Umgebung. Zu Fuß oder mit dem ÖPNV können Einkaufsmöglichkeiten, Restaurants und kulturelle Attraktionen schnell erreicht werden. Autos können kostenlos an der Straße geparkt werden. Das Wanderwege-Netz am Wank befindet sich direkt vor der Haustür. Das Bett ist 1,20m groß und Bad-Accessoires sind für Dich bereitgestellt.
Średnia ocena: 4,87 na 5, liczba recenzji: 197
Chalet Hideaway Alpî
✨ This exclusive chalet offers 105 m² of refined alpine living for up to 7 guests. It features two elegantly furnished bedrooms, three high-end bathrooms, a private sauna, and a spacious open-plan living and dining area with premium materials and alpine charm. The private balcony reveals stunning views of the Zugspitze 🏔️. Perfectly located near hiking trails, mountain bike routes, and ski slopes – ideal for nature lovers and relaxation at the highest level. 💎
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 107
historically luxurious Apartment (two bedrooms)
Diese stilvolle Ferienwohnung verfügt über zwei Schlafzimmer, eines schenkt einen Blick in die historische und ruhige Ludwigstraße in Partenkirchen, das andere öffnet den Blick in den Garten. Die Zimmer sind geschmackvoll eingerichtet und bieten nicht nur erholsamen Schlaf, sondern auch eine charmante Atmosphäre mit Blick auf das historische Ambiente der Ludwigstraße. Die beiden modernen Bäder der Wohnung setzen Maßstäbe in puncto Komfort und Design.
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 52
moun10 2-Room Apartment-terrace and mountain view
moun10-urlaubswohnen, immerse yourself for a few days in the modern Upper Bavarian way of life and experience the strong feeling of firmly anchored traditional values as well as the effervescence of the current zeitgeist. Our extraordinary newly-built holiday apartments convey exactly this alpine urban living atmosphere, furnished to a high standard by a regional manufacturer using local materials in contemporary design and comfort.
Średnia ocena: 4,9 na 5, liczba recenzji: 325
Appartement Denes
To live in a European Way you find here a comfortable and quiet appartement in a courtyard located in the center of Garmisch-Partenkirchen. 3 minutes walking distance to Marienplatz with pedestrian precinct and all kind of shops. Main busstopp only 100 m. Parking is available (garage on request with fee); Hausberg area within 900 m for skiing and hiking, tennis courts and more sport facilities. Train station within 900 m.
Średnia ocena: 4,92 na 5, liczba recenzji: 395
AlpenSpa Ludwigstraße
Charmante Ferienwohnung mit privater Sauna mitten in der Ludwigstraße in Partenkirchen – der perfekte Rückzugsort nach einem Ski- oder Wandertag. Kino gegenüber, Eisdiele nebenan und viele Restaurants fußläufig erreichbar. Bushaltestellen und Wandergebiet Wank direkt vor der Tür. Mit gemütlichem Wohnzimmer inkl. Schlafcouch & Smart-TV, Küche, stilvollem Bad und schönem Schlafzimmer für entspannte Urlaubstage in den Bergen.
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 16
BergRoof
BergRoof, a dream! Enjoy unforgettable moments in a luxurious and exclusively furnished 85 square meter oasis of well-being. The absolute highlight: the incredible balcony terrace offers a magnificent view of the surrounding mountains. This charming apartment has two cozy bedrooms, a stylish bathroom and a modern kitchen with high-quality equipment. The open floor plan creates a cozy atmosphere and invites you to linger.
Średnia ocena: 4,99 na 5, liczba recenzji: 122
Die Bergstation
Die Bergstation The accommodation in Partenkirchen. Not just for sporty, ambitious guests, but particularly suitable for them. You will feel very well looked after here thanks to the facilities. Dishwasher, shoe and equipment dryer, washing machine and tumble dryer, underground and outdoor parking spaces, cellar compartment, elevator. Quietly located and yet central - what more could you want? A warm welcome!
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 47
Appartment Elise
Liebevoll ausgestattete Ferienwohnung im Ortsteil Kaltenbrunn, 6km vom Ortszentrum Garmisch Partenkirchen entfernt. Loipe ist zu Fuss erreichbar, Bushaltestelle ist in der Nähe, Parkplatz am Haus. Die Kurtaxe von €3.- pro Person und Tag ist nicht im Preis inbegriffen und wird bei Anreise in bar erhoben, dafür gibt es die GaPa Gästekarte mit Vergünstigungen.
Średnia ocena: 4,98 na 5, liczba recenzji: 398Popularne udogodnienia w miejscach na wakacje w: Garmisch-Partenkirchen
Garmisch-Partenkirchen – skorzystaj z pobytu w pobliżu najciekawszych miejsc
Garmisch-Partenkirchen – inne świetne pobyty wakacyjne

#6 Gipfel.Gucker
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 23
Holiday Chalet "ZSAM" with hottub and sauna in Gar
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 26
Livalpin my.base Vibe
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 23
The River [LoisachLodge]
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 4
Gemütliches, zentrales Souterrain Gästezimmer
Średnia ocena: 4,95 na 5, liczba recenzji: 160
Chalet
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 205
Wood&Stone Alpi
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 249
Private Spa & Garden Alpi
Średnia ocena: 4,98 na 5, liczba recenzji: 243Garmisch-Partenkirchen – kiedy najlepiej odwiedzić to miejsce?
| Miesiąc | Sty | Lut | Mar | Kwi | Maj | Cze | Lip | Sie | Wrz | Paź | Lis | Gru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średnia cena | 627 zł | 665 zł | 593 zł | 604 zł | 642 zł | 684 zł | 650 zł | 642 zł | 620 zł | 597 zł | 566 zł | 673 zł |
| Średnia temperatura | -1 st. C | 0 st. C | 4 st. C | 8 st. C | 12 st. C | 16 st. C | 17 st. C | 17 st. C | 13 st. C | 9 st. C | 4 st. C | -1 st. C |
Miejsca do odkrycia
- Florencja Kwatery wakacyjne
- Wiedeń Kwatery wakacyjne
- Wenecja Kwatery wakacyjne
- Monachium Kwatery wakacyjne
- Mediolan Kwatery wakacyjne
- Annecy Kwatery wakacyjne
- Genua Kwatery wakacyjne
- Turyn Kwatery wakacyjne
- Strasburg Kwatery wakacyjne
- Werona Kwatery wakacyjne
- Lublana Kwatery wakacyjne
- Okręg Dijon Kwatery wakacyjne
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Garmisch-Partenkirchen
- Pokoje hotelowe Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt z basenem Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt z sauną Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w domach wakacyjnych Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w domach Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt ze śniadaniem Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w apartamentach z obsługą Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w górskich chatach Garmisch-Partenkirchen
- Pensjonaty ze śniadaniem Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt przy stoku narciarskim Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w chatkach Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt nad wodą Garmisch-Partenkirchen
- Miejsca na pobyt w willach Garmisch-Partenkirchen
- Garmisch-Partenkirchen
- Zamek Neuschwanstein
- Serfaus-Fiss-Ladis
- München Hauptbahnhof
- Marienplatz
- Zugspitze
- Eibsee Circular Trail
- Zillertal Arena
- Achensee
- Obergurgl-Hochgurgl
- Zugspitze (Bayerische Zugspitzbahn Bergbahn AG)
- Alpsee
- Lodowiec Stubai
- Alpy Wysokie Allgäu
- Fellhorn/Kanzelwand
- München Hauptbahnhof
- Alpbachtal
- Dolina Ziller
- Westpark
- Tiroler Zugspitz Arena
- Bavaria Filmstadt
- Pałac Nymphenburg
- Arlberg
- Skocznia narciarska Bergisel





