
Hotele w: Punta Cana
Znajdź i zarezerwuj na Airbnb wyjątkowe miejsca na pobyt w hotelu
Podstawowe dane dotyczące hoteli w: Punta Cana

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 320 miejsc na pobyt wakacyjny w: Punta Cana

Ceny za noc od
Punta Cana – kwatery wakacyjne już od 74 zł za noc (bez podatków i opłat)

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 2590 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin
90 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

Miejsca przyjazne zwierzętom na pobyt wakacyjny
Znajdź 140 miejsc na pobyt, do których możesz przyjechać ze zwierzętami

Miejsca z basenem na pobyt wakacyjny
260 obiektów oferuje basen

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
200 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
320 miejsc na pobyt wakacyjny w: Punta Cana oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Kuchnia, Wi-Fi i Basen w miejscach na pobyt w: Punta Cana
Najwyżej oceniane hotele w: Punta Cana
Goście są jednomyślni: te hotele mają wysokie oceny za lokalizację, czystość i inne atuty.

Uneek Space Condo w centrum Punta Cana
Uneek Space, eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w Single-1 Residences w centrum Punta Cany. Stworzone dla osób podróżujących w pojedynkę, cyfrowych nomadów i profesjonalistów. Ta przestrzeń łączy współczesne życie i zrównoważony design w jednym tętniącym życiem otoczeniu. Położony 15 minut od lotniska, 2 minuty od serca Downtown i Plaza San Juan oraz 10 minut od El Cortecito i Los Corales, pięknych plaż z białym piaskiem. Udogodnienia obejmują basen, spa, siłownię, przestrzenie do pracy wspólnej, restaurację, bezpłatny parking, windę i całodobową ochronę.

Raj przy plaży all-inclusive w Punta Cana
Korzystaj z naszego pokoju Swim Up z dwoma podwójnymi łóżkami i rozkładaną sofą w naszym niesamowitym ośrodku all-inclusive w Punta Cana, położonym przy plaży Uvero Alto między lasem deszczowym a oceanem. Pokochasz umeblowany taras z jacuzzi. Dzieciom spodoba się klub dla dzieci lub nastolatków oraz park wodny. Ciesz się nieograniczoną ofertą wykwintnych posiłków i najlepszych napojów w 11 restauracjach i 11 barach w naszym Dreams Onyx Resort & Spa oraz wszystkimi niesamowitymi udogodnieniami w sąsiednim Breathless® Punta Cana Resort & Spa.

Pokój STD w hotelu Cataleya | N°3
Po wejściu powita Cię świeży i nowoczesny wystrój, z miękkimi odcieniami, tworząc spokojną i spokojną atmosferę. Pokój jest wyposażony w wygodne podwójne łóżko ozdobione miękką pościelą i puszystymi poduszkami, które zapewniają spokojny sen po dniu pełnym zajęć. Znajdziesz tu również telewizor z płaskim ekranem. Prywatna łazienka jest wyposażona we wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym prysznic z ciepłą i zimną wodą, miękkie ręczniki i podstawowe przybory toaletowe.

Wygodny aparthotel 5 m od lotniska Punta Cana
Aparthotel Dubai to przestronny i komfortowy 41-pokojowy hotel apartamentowy położony zaledwie 5,5 km od międzynarodowego lotniska Punta Cana (puj). Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, bezpłatny BEZPRZEWODOWY DOSTĘP do Internetu, Smart TV, łazienkę ze wszystkimi podstawowymi naczyniami, domofon, szafę, między innymi. UWAGA: Nie mamy ciepłej wody. W tej chwili nie mamy ciepłej wody, ale pracujemy nad jej jak najszybszym uruchomieniem.

Pokój w centrum miasta, kilka kroków od plaży
Przytulny prywatny pokój w samym sercu miasta, kilka kroków od plaży. Ciesz się komfortowym i relaksującym pobytem w bezkonkurencyjnej lokalizacji. Nasz pokój znajduje się w centrum, w otoczeniu sklepów, restauracji, barów, a plaża oddalona jest o zaledwie 5 minut spacerem. 🛏️ Prywatny pokój z wygodnym łóżkiem 📶 Szybkie Wi-Fi 🚿 Prywatna łazienka 🍽️ Dostęp do wyposażonej kuchni Czyste, ciche🌞 pomieszczenia z dobrym, naturalnym światłem

Hotel Resort Punta Cana – All Inclusive
Jeśli chcesz spędzić wyjątkowe wakacje, podczas których będziesz tylko cieszyć się, pić, jeść i odpoczywać, to jest to miejsce. Nie musisz nic robić, Privilege H10 Service zajmie się wszystkim. Kluczowe słowo to „ciesz się”. Ale pamiętaj, zanim dokonasz rezerwacji, podana cena to tylko opłata za pokój. Dodatkowo należy zapłacić za pakiet all inclusive, którego cena zależy od sezonu, ale średnio wynosi 100 USD za noc i za osobę dorosłą.

02 Blue Cortecito - Walk To Beach
Pokój obok PLAŻY znajduje się w okolicy El Cortecito, starej wioski rybackiej. Plaże są z białego i drobnego piasku w kolorze zielonym niebieskim. Znajduje się w samym sercu Bavaro, kilka minut spacerem od głównej dzielnicy barów i restauracji. Pokój z pełnym łóżkiem i dwoma łóżkami, Wi-Fi, telewizor, klimatyzacja, łazienka z ciepłą wodą. Posiada 2 poziomy i tak przy samej plaży.

Hotel El Imperio Punta Cana – śniadanie wliczone w cenę
Ciesz się stylowym i przytulnym wystrojem w tym pięknym domu, położonym w strategicznym miejscu z szybkim dostępem do głównych punktów zainteresowania w mieście. Codziennie rano czeka na Ciebie pyszne śniadanie, idealne na rozpoczęcie dnia z energią i dobrym smakiem. Wszystko jest zaprojektowane tak, aby Twój pobyt był komfortowy, praktyczny i niezapomniany!

Wszystko wliczone w cenę! Basen, bezpłatny parking!
Poznaj karaibski raj w luksusowym miejscu na plaży, zaledwie 25 minut od lotniska Punta Cana. Rozkoszuj się przestronnymi, nowoczesnymi pokojami z ekskluzywnymi udogodnieniami i odkrywaj różnorodne opcje gastronomiczne. W pobliżu miłośnicy emocji mogą odwiedzić Bavaro Adventure Park, a miłośnicy słońca zrelaksować się na spokojnej plaży Playa Juanillo.

Nowe otwarcie * Pokój hotelowy*Prywatna plaża* Klub basenowy
Witamy w Hotelu Neon w Playa Palmara Beach Resort! Nasz wyjątkowy hotel oferuje wygodne pokoje hotelowe w doskonałej lokalizacji. Ciesz się tętniącym życiem na placu z różnorodnymi udogodnieniami gastronomicznymi, restauracjami i supermarketem na wyciągnięcie ręki.

HOTEL I RESTAURACJA YONU
JEST TO MIEJSCE, GDZIE BĘDZIE JAK W SWOIM WŁASNYM DOMU, MAMY NIEOGRANICZONĄ WIFI, CIEPŁEJ I ZIMNEJ WODY, A TAKŻE MAMY JEDEN Z NAJLEPSZYCH RESTAURACJI DLA SMAKOSZY W OKOLICY..

Hotel Samva, Punta Cana
Ciesz się łatwym dostępem do plaży,wózków i popularnych restauracji z tego uroczego miejsca na pobyt. Dostęp do transportu publicznego z najlepszymi udogodnieniami
Popularne udogodnienia w hotelach w: Punta Cana
Hotele na pobyt z rodziną

Apartament z widokiem na basen, duże łóżko (king), plaża Bávaro, tylko dla dorosłych

Standardowe łóżko king | Alltra Punta Cana | Wakacje na plaży

Hotel Plaza WyA Punta Cana2

Caribbean Diamond Double beds Hard Rock Punta Cana

Hard Rock Cafe Punta Cana

Hotel Villas Lora Macao

Wygodne i przyjemne miejsce

Hotel Stars Bavaro – Hab 203
Hotele z basenem

Usługa VIP w luksusowym ośrodku wypoczynkowym

Apartament 2- lub 3-pokojowy z kuchnią

Pokój w hotelu 4,5* dla dorosłych

Apartament Junior Suite w Punta Cana

Ekhotel

hotel punta cana z plażą i zjeżdżalnią

Hard Rock Hotel Punta Cana – wszystko w cenie

LA Sirena On Top Hotel autorstwa Galbauda
Hotele z tarasem

Kurort Bahía Príncipe Punta Cana

Hotel Gran Resort Bavaro

Luksusowy hotel w centrum Puna Cana z widokiem na basen. 24 godziny

Hotel ekonomiczny Corales Punta Cana

Apartament typu penthouse zaledwie 3 minuty od plaży Macao.

Luksusowy pokój all inclusive · Royalton Punta Cana

Apartament w Punta Cana z 2 pokojami

Resorts All-Inclusive Punta Cana
Punta Cana – kiedy najlepiej odwiedzić to miejsce?
| Miesiąc | Sty | Lut | Mar | Kwi | Maj | Cze | Lip | Sie | Wrz | Paź | Lis | Gru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średnia cena | 163 zł | 166 zł | 174 zł | 166 zł | 163 zł | 166 zł | 159 zł | 144 zł | 166 zł | 185 zł | 192 zł | 174 zł |
| Średnia temperatura | 25 st. C | 25 st. C | 25 st. C | 26 st. C | 27 st. C | 28 st. C | 28 st. C | 28 st. C | 28 st. C | 28 st. C | 27 st. C | 26 st. C |
Miejsca do odkrycia
- San Juan Kwatery wakacyjne
- Salvaleón de Higüey Kwatery wakacyjne
- Santiago de los Caballeros Kwatery wakacyjne
- Santo Domingo Este Kwatery wakacyjne
- Las Terrenas Kwatery wakacyjne
- Santo Domingo Kwatery wakacyjne
- Puerto Plata Kwatery wakacyjne
- Jarabacoa Kwatery wakacyjne
- Fajardo Kwatery wakacyjne
- La Romana Kwatery wakacyjne
- Ponce Kwatery wakacyjne
- Luquillo Kwatery wakacyjne
- Hotele butikowe Punta Cana
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Punta Cana
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Punta Cana
- Miejsca na pobyt z dostępem do jeziora Punta Cana
- Miejsca na pobyt z basenem Punta Cana
- Miejsca na pobyt w domach wakacyjnych Punta Cana
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Punta Cana
- Miejsca na pobyt przy plaży Punta Cana
- Miejsca na pobyt w domach przy plaży Punta Cana
- Luksusowe miejsca na pobyt Punta Cana
- Miejsca na pobyt ze śniadaniem Punta Cana
- Miejsca na pobyt w domach Punta Cana
- Miejsca na pobyt z łóżkiem dla osoby z niepełnosprawnością Punta Cana
- Miejsca na pobyt w aparthotelach Punta Cana
- Miejsca na pobyt z kajakami Punta Cana
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Punta Cana
- Miejsca na pobyt w domkach gościnnych Punta Cana
- Miejsca na pobyt z sauną Punta Cana
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Punta Cana
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Punta Cana
- Miejsca na pobyt w szeregówkach Punta Cana
- Miejsca na pobyt w willach Punta Cana
- Miejsca na pobyt w loftach Punta Cana
- Pensjonaty ze śniadaniem Punta Cana
- Miejsca na pobyt w dworach i rezydencjach Punta Cana
- Miejsca na pobyt nad wodą Punta Cana
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo przy plaży Punta Cana
- Miejsca na pobyt w apartamentach z obsługą Punta Cana
- Pokoje hotelowe La Altagracia
- Pokoje hotelowe Dominikana
- Playa Bávaro
- Playa Macao
- Playa Turquesa Ocean Club
- Cocotal Golf and Country Club
- Plaża Juanillo
- Cana Bay
- Altos De Chavon
- Tanama Lodge
- Corales Golf Course, Puntacana Resort & Club
- Punta Cana
- Plaża Bibijagua
- Bazylika Katedralna Nuestra Senora de la Altagracia
- Dolphin Explorer
- Dolphin Discovery Punta Cana
- La Cana Golf Club
- Scape Park
- Park Ekologiczny Oczu Rdzennej Ludności
- Park Narodowy Del Este
- Sposoby spędzania czasu Punta Cana
- Sporty wodne Punta Cana
- Wycieczki kulturalne Punta Cana
- Aktywność na świeżym powietrzu Punta Cana
- Sposoby spędzania czasu La Altagracia
- Sporty wodne La Altagracia
- Aktywność na świeżym powietrzu La Altagracia
- Wycieczki kulturalne La Altagracia
- Sposoby spędzania czasu Dominikana
- Występy Dominikana
- Aktywność na świeżym powietrzu Dominikana
- Ciekawe miejsca Dominikana
- Treningi Dominikana
- Gotowanie Dominikana
- Sporty wodne Dominikana
- Degustacje Dominikana
- Warsztaty artystyczne Dominikana
- Wycieczki kulturalne Dominikana






