
Miejsca na pobyt ze zwierzęciem w pobliżu: Praia do Rosa
Znajdź i zarezerwuj na Airbnb wyjątkowe domy na pobyt ze zwierzętami
Najwyżej oceniane domy na pobyt ze zwierzętami w pobliżu: Praia do Rosa
Goście są jednomyślni: te miejsca na pobyt są wysoko oceniane za lokalizację, czystość i nie tylko.

Dom wakacyjny|Ofuro + Widok wow|Ferrugem
Ciesz się EKSKLUZYWNYM I PRYWATNYM schronieniem z PODGRZEWANYM jacuzzi, pośród lasu ze spektakularnym WIDOKIEM na zachód słońca nad Lagoa Encantada. Apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizor i Wi-Fi 600MB Podgrzewane wanny z hydromasażem. Kiosk z pełnym asortymentem produktów dla smakoszy. Są dwa apartamenty, jeden z podwójnym łóżkiem, a drugi z dwoma podwójnymi łóżkami, nie wynajmujemy ich osobno. W pobliżu plaży i centrum. Dostęp do plaży ścieżką lub schodami, co jest świetnym ćwiczeniem dla ciała i duszy.

Buda da Lagoa 2 · Widok na ocean · Praia do Rosa
Niesamowita lokalizacja w Praia do Rosa: zaledwie 100 metrów od plaży i 400 metrów od centrum miasta. Buda da Lagoa łączy spektakularne widoki na ocean z wysokiej jakości detalami. Domy oferują przestronne saloniki, w pełni wyposażoną kuchnię, tarasy z grillami, telewizory Smart TV, klimatyzację w każdym pokoju, codzienne sprzątanie i Wi-Fi z prędkością 600 Mb/s przez światłowód. Idealne miejsce na spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, obcowanie z naturą i relaks bez konieczności korzystania z samochodu.

Vila Rosa Beach House Twój dom na Praia do Rosa SC
Piękny dom na wzgórzu (Caminho do Rei) z panoramicznymi widokami na Rosa Sul i Rosa Norte. Dom jest w pełni wyposażony we wszystko, czego Ty lub Twoja rodzina potrzebujecie na pobyt. Znajduje się na działce o powierzchni 2 000 metrów kwadratowych (21 500 stóp kwadratowych), otoczonej rodzimymi drzewami i zapewniającej dużo prywatności. To spokojne miejsce pośród przyrody, a jednocześnie oddalone o zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta i o 15 minut od plaży. W pobliżu znajduje się Surfland.

Oaza spokoju z zachodem słońca nad laguną i SurfLand
W Cabana Ouvidor doświadczysz całkowitego połączenia z naturą. Wyobraź sobie, że budzisz się przy śpiewie ptaków i pijesz kawę na balkonie, otoczony drzewami i świeżością poranka. Można przyjechać ze zwierzętami, nie ma ogrodu, ale jest strzeżony, ogrodzony wjazd i bezpieczne przejście między tarasem a balkonem. Miejsce znajduje się w Condomínio Maranata, z ekskluzywnym dostępem do Lagoa de Ibiraquera, oferującym wspaniały zachód słońca. Dodatkowo znajduje się przed SURFLAND BRASIL.

Místico Domo: Plaża Ibiraquera
Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem w @domoibiraquera, kopule geodezyjnej o rustykalno-eleganckim designie w Ibiraquera. Idealne dla par, osób podróżujących w pojedynkę i cyfrowych nomadów, oferuje ponowne połączenie z naturą, całkowitą prywatność na 980 m² i komfort. Położony kilka metrów od laguny Ibiraquera, z łatwym dostępem do plaży, jest idealny dla osób poszukujących spokoju, designu i przygody. Obejmuje szybkie Wi-Fi, miejsce do pracy, ognisko i rowery do zwiedzania okolicy.

Garopaba House Experience
Stylowy dom i zapierający dech w piersiach widok! Dla tych, którzy szukają najlepszych atrakcji, wygody, wyrafinowania, bezpieczeństwa i spokoju! Trzy apartamenty + Master Suite z łóżkiem typu king size, kominkiem etanolowym, minibarem i wanną z hydromasażem. Podgrzewane spa na tarasie, stół bilardowy, klimatyzacja we wszystkich sypialniach i salonie, Wi-Fi, grill wewnętrzny i zewnętrzny, piwnica, browar, zmywarka i pralnia. Kochamy zwierzęta, ale nie przyjmujemy dużych psów.

Beautiful Frontlake Closed condo House
Zupełnie nowy, klimatyzowany dom o wysokim standardzie o powierzchni 170 m² idealny dla tych, którzy szukają niesamowitego miejsca na niesamowite wakacje, z dużym komfortem, bezpieczeństwem i spokojem. Położony w zamkniętym osiedlu przed jeziorem Ibiraquera z wejściem przez Geral do Rosa, 5 minut samochodem od Praia do Rosa i łatwy dostęp do wszystkich plaż w regionie Garopaba i Imbituba. Dom położony jest 50 m od jeziora, idealny dla miłośników przyrody i sportów wodnych.

Casa Luz - Naturalne miejsce zamieszkania
Refugio para alma, pośród zieleni w pobliżu morza jesteśmy 1 km od Praia do Luz i Barra de Ibiraquera. Cicha lokalizacja idealna dla rodzin lub par. Posiada 1 sypialnię z klimatyzacją na ciepło i na zimno, salon, sypialnię, łazienkę, kuchnię z podstawowymi przyborami i taras z grillem Oferujemy pościel z cienkim kocem i ręcznikami loca de uso i wejście dla gości! masz wątpliwości? Jestem do Twojej dyspozycji Mamy jeszcze 2 opcje dla domów.

Dom koncepcyjny->Jacuzzi Prywatny-Widok-Powietrze-Plaża Rosa
Baw się dobrze z rodziną i przyjaciółmi w PRYWATNYM PODGRZEWANYM JACUZZI w tym miejscu pełnym stylu, bezpieczeństwa, wygody i dobrej zabawy. – 5 minut (🚗) samochodem od centrum miasta; – 10 min (🚗) samochodem od plaży; Lokalizacja w aplikacji jest tylko przybliżona do plaży. Dokładna lokalizacja na mapach, takich jak „Residencial Praia do Rosa 360”, oraz na ostatnich zdjęciach. * 2 z 3 sypialni oraz salon są klimatyzowane.

Apartament z wanną w Pousada Descanso do Rei
Komfortowy apartament z wanną, klimatyzacją i telewizorem Smart TV. Uwaga: jeśli Twój pobyt przypada między wrześniem a grudniem 2025 roku, apartament może nadal mieć wannę z hydromasażem (modernizujemy apartamenty z widokiem na ogród, co obejmuje wymianę wanny z hydromasażem na wannę do kąpieli). Jeśli chcesz mieć pewność, która wanna będzie dostępna podczas Twojego pobytu, skontaktuj się z naszym działem rezerwacji.

Domek z widokiem na morze na plaży Praia do Rosa
Urocza i wygodna chatka w Praia do Rosa, pośród natury, z widokiem na morze i naprzeciwko laguny Peri, 300 metrów od plaży (południowy kraniec Praia do Rosa), z pięknym szlakiem prowadzącym na plażę (5 minut spacerem). UWAGA: Imprezy i głośna muzyka są niedozwolone. Należy przestrzegać ciszy nocnej od 22:00! Śniadanie jest zapewniane przez firmę zewnętrzną i wiąże się z dodatkowym kosztem – prosimy o kontakt!

Piękny tajski dom na plaży
Piękny dom położony zaledwie kilka kroków od morza, w Barra de Ibiraquera. Przestronny i wygodny, z oryginalnym wystrojem inspirowanym Tajlandią, który tworzy przyjazną i wyjątkową atmosferę. Do dyspozycji gości są 3 sypialnie, ogród, grill i zintegrowany salon z wysokimi sufitami. Obiekt może pomieścić maksymalnie 8 osób. Spokojny wypoczynek, idealny na relaks z rodziną lub przyjaciółmi.
Popularne udogodnienia w miejscach na pobyt ze zwierzętami w pobliżu: Praia do Rosa
Domy do wynajęcia na pobyt ze zwierzętami

Kompletny dom na plaży Rosa

Przytulny dom z twarzą Róży

WAKACJE w RAJU / komfort / Spa - 3 pokoje - grill

Villa Nyima III: komfort, spokój i przyroda

Adres „Colina do Rosa”

Dom z basenem w centrum Praia do Rosa

Loft Imbé – Praia do Rosa

Praia do Rosa, świetna lokalizacja 1
Do z basenem do wynajęcia na pobyt ze zwierzętami

Chata w pobliżu Centrinho i plaży/Sonhos do Rosa

Kopuła geodezyjna z basenem, wodospad 10 min od surfingu

Aquarius (Bangalô 1)

Pousada Além do Mar Plaża Rosa Imbituba SC

IbiraLakeHouse Komfort/Wygląd/Spokój/Samodzielne zameldowanie/wymeldowanie

Dom z 3 basenami i widokiem na plażę Praia do Rosa z grillem

Pousada Pinky Point Praia do Rosa dom dla 4-7 osób

Villa Lagoon – urok i natura
Prywatne domy do wynajęcia dla rodziny ze zwierzętami

Spektakularny „loft” z jacuzzi na plażyciu Rosa!

Loft surfera

Casasdosilveira 03 Vista Mar

Prywatny dom na Praia do Rosa (akceptuje PET)

Chalé w otoczeniu natury

Kompletny domek z ogrodzonym patio i biurem domowym

Dom w dżungli, jasny i kolorowy.

Piękny dom 300 m od plaży z widokiem na morze
Domów z jacuzzi do wynajęcia na pobyt ze zwierzętami

Dom-bąbel z widokiem na góry

Domek w górach w Garopaba

Studio Na Praia – Bungalow przy plaży

Cabanas do Morro – Butiá

Domki Mirante da Zimba – Dom plażowy z widokiem na morze

Blue House Ibira - Jacuzzi, Parque e Ar Cond.

Sweet Home ❤️ - Brzeg Lagoa Doce

Dom z oknami
Miejsca do odkrycia
- Pensjonaty ze śniadaniem Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt ze śniadaniem Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w domach Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w górskich chatach Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w domkach gościnnych Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w chatkach Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w pokojach prywatnych z łazienką Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w loftach Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt z basenem Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt przy plaży Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt z dostępem do jeziora Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt w domkach parterowych Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt nad wodą Praia do Rosa
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Santa Catarina
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Brazylia
- Praia do Rosa
- plaża Guarda Do Embaú
- Praia do Campeche
- Praia de Daniela
- Praia do Campeche
- Praia da Joaquina
- Latarnia Morska Santa Marta Grande
- Praia do Santinho
- Ibiraquera
- Itapirubá
- Praia do Matadeiro
- Praia dos Açores
- Praia do Morro das Pedras
- Praia de Garopaba
- Praia do Moçambique
- Praia da Solidão
- Jurere Beach Village
- Uniwersytet Federalny Santa Catarina
- Praia do Luz
- Jurerê Internacional
- Praia Da Barra
- Praia do Cardoso
- Praia de Naufragados
- Plaża Siriu





