
Lofty na pobyt wakacyjny w pobliżu: Praia do Campeche
Znajdź i zarezerwuj na Airbnb wyjątkowe miejsca na pobyt w loftach
Najwyżej oceniane miejsca w loftach na pobyt w pobliżu: Praia do Campeche
Goście są jednomyślni: te miejsca na pobyt są wysoko oceniane za lokalizację, czystość i nie tylko.

Studio Dhaluz w Campeche Leste, 150 m od morza!
Witaj w tym wyjątkowym, przytulnym, spektakularnym i pięknym miejscu! Plaża Campeche na południu wyspy jest czysta i zadbana. Studio znajduje się blisko morza, 4 minuty od restauracji, barów, sklepów spożywczych, aptek... Kondominium, w którym znajduje się studio, jest bardzo bezpieczne i ciche, z elektroniczną bramą! Jest tu klimatyzacja, Wi-Fi, 58-calowy telewizor, kuchenka mikrofalowa, frytkownica beztłuszczowa, kuchenka indukcyjna, ekspres do kawy, suszarka do włosów… Przyjedź odpocząć w tym wspaniałym i pięknym miejscu, jakim jest Campeche Beach!!

Loft Studio Wysoki Standard Nowy Campeche 50 m morze
Apartament typu studio w kondominium, 100 metrów od plaży. W prywatnym kondominium z zamkiem cyfrowym, całodobową ochroną, basenem, centrum fitness i pralnią. Wi-Fi 500 mega, telewizor 55 cali. Balkon, sypialnia, salon, łazienka, wyposażona kuchnia, telewizor w salonie, klimatyzacja. Z przodu rozpościera się bezpłatny widok, a z niego niewielki widok na morze. Udekorowane, kompaktowe i klimatyzowane. Ciche, zorganizowane i spokojne otoczenie. Prywatny parking z zadaszoną przestrzenią. Odpocznij, ciesz się lub przygotuj swoje domowe biuro.

Novo Campeche, wysokiej klasy loft nad brzegiem morza
Zrelaksuj się w tej spokojnej i stylowej przestrzeni. Wysokiej klasy osiedle nadmorskie w Novo Campeche, obecnie najbardziej znanej dzielnicy Florianópolis. Przytulna okolica z szerokimi, utwardzonymi ulicami, ścieżką rowerową, plażą sprzyjającą surfingowi i kitesurfingowi. W pobliżu znajduje się piekarnia, supermarket, food truck, salon piękności i galeria z lokalami gastronomicznymi. Wszystko jest dostępne na piechotę. Kondominium posiada salon z stołem do gier, basen i siłownię, z których można korzystać po wcześniejszym umówieniu.

Uroczy loft: duży komfort i dobra energia
Wschód słońca na najpiękniejszej plaży w Floripie jest 350 m stąd. Loft jest uroczy, przytulny, bardzo czysty i bez zbędnych udziwnień: w pełni wyposażona kuchnia, automatyczne zameldowanie z inteligentnym zamkiem i najlepsza lokalizacja w najbardziej „good vibes” dzielnicy na wyspie. 📍 350 m od Praia do Campeche · 🏊 Basen z widokiem na tarasie · 🚗 Garaż zadaszony · 📶 Światłowodowe Wi-Fi (idealne do pracy zdalnej) · 📺 Netflix i Prime (dostęp za pomocą osobistego konta) · 🏋️ Siłownia · 🧺 Pralnia (płatna) na osiedlu

Nowe relaksujące studio otoczone przyrodą!
Zrelaksuj się w tym przytulnym, nowym i stylowym miejscu między słynną Lagoa da Conceição, wschodnimi plażami i centrum Floripy. Miejsce to posiada również wspaniały zielony park przylegający do budynku, gdzie będziesz w kontakcie z naturą, wodospadem i świeżym powietrzem, a jednocześnie będziesz w mieście z całą niezbędną infrastrukturą, będziesz mógł chodzić na piechotę do supermarketu, siłowni, piekarni, barów, klubów nocnych... W pobliżu centrum handlowego, Parku Technologicznego oraz uniwersytetów UFSC i UDESC.

Studio Centro • Biuro domowe i Wi-Fi 600M
Przytulna i nowoczesna, ta pracownia w sercu Florianópolis została zaprojektowana, aby zaoferować komfort, praktyczność i ciszę — idealna dla tych, którzy przyjeżdżają do pracy, uczestniczą w wydarzeniach w CentroSul lub chcą odkryć historyczne centrum i uroczą Beira-Mar Norte. Klimatyzacja z gorącym/zimnym powietrzem i 300 Mega Wi-Fi gwarantuje produktywność i dobre samopoczucie. Miejsce do pracy oferuje duże biurko, ergonomiczne krzesło i regulowaną lampę, idealne do biura domowego, spotkań online lub nauki.

Nowoczesny i przytulny loft w stylu industrialnym, widok na ocean
Szukasz przytulnego punktu kontrolnego w samym sercu miasta? Poczujesz się jak w domu w tym dobrze zaplanowanym lofcie. Położony w centrum Florianopolis, jest idealny dla kogoś, kto chce zwiedzić wyspę lub wziąć udział w wydarzeniu w pobliżu. Obejmuje: - Średnie łóżko - Kompletna kuchnia dla smakoszy - Pralka i suszarka - Duży stół do posiłków i biuro domowe - Telewizor rotacyjny 360, dzięki czemu możesz oglądać z dowolnego miejsca na poddaszu - Czysta i nowoczesna łazienka - Wi-Fi - Kompletna klimatyzacja

Wygodne i w pełni wyposażone studio w Campeche
New Studio! Architectural design with comfortable and functional design. Stabilny i mocny Internet, idealny do pracy i zabawy w tym samym miejscu, 400 m od morza. Niestandardowe meble, nowe urządzenia, zaprojektowane z myślą o oszczędności i praktyczności, klimatyzacja, ciepła woda we wszystkich kranach, pralka i suszarka, 43-calowy telewizor, ekspres do kawy Dolce Gusto, ClaroTV, Disney i Netflix. Budynek rodzinny, spokojny, z basenem i garażem. Idealne miejsce na wypoczynek lub pracę w Florianopolis.

Apartamenty Boaventura – Galheta
Boaventura Flats to idealne miejsce na wakacje! Rodzinna atmosfera, dla spokojnych ludzi! Położony w uprzywilejowanej okolicy Lagoa da Conceição, 2 km od plaży Joaquina, 1,5 km od plaży Mole i 3 minuty spacerem od Avenida das Rendeiras. Loft wyposażony jest w klimatyzację, 1 podwójne łóżko, telewizor Smart i kablówkę, szafę na ubrania, stół z krzesłami, łazienkę, kuchnię z lodówką, kuchenką mikrofalową, dwupalnikową płytą kuchenną, blenderem, ekspresem do kawy i podstawowymi przyborami kuchennymi.

Zasięg Studio Campeche
Studio na dachu z pięknym widokiem i śpiewem ptaków! Prywatna część zewnętrzna 60 m i wewnętrzna 30 m. W pełni wyposażona kuchnia, pościel i ręczniki; telewizor Smart 43”, Wi-Fi, zamek elektroniczny, klimatyzacja. Spokojne, ciche i przytulne miejsce! Częściowy widok na wyspę Campeche i plażę Morro das Pedras, pola i góry. Duży teren zewnętrzny z trawnikiem syntetycznym, jacuzzi z hydromasażem (zimnym), hamak, grill, stół. Słoneczne dni (strona północna) i niezapomniane zachody słońca.

Loft uroczy w Florianópolis 10 min spacerem od plaży
Nasza przestrzeń charakteryzuje się naturą i bliskością do plaży. Położony w punkcie między piękną plażą Campeche i słynnym Morro do Lampião, jesteśmy 1 km od modnego punktu z ostatnich sezonów - Novo Campeche, gdzie oprócz białych piasków i czystych wód istnieje kilka opcji restauracji i barów. Wspinając się na szlaki Lampião Hill, można zobaczyć spektakularny widok na wschodnie i południowe plaże wyspy. To jest 10 minut spacerem od plaży, a w nocy można usłyszeć fale morza.

Loft Raio de Sol – Campeche/Morro das Pedras
Ciesz się przytulnym loftem w pobliżu plaż Campeche i Morro das Pedras. Nasz loft oferuje spokój i przytulność. Znajduje się na drugim piętrze z wejściem z zewnątrz, jest częścią środowiska rodzinnego zintegrowanego ze wspólnym dziedzińcem. 15 minut spacerem od plaży Morro das Pedras i 10 minut jazdy od głównego wejścia na plażę Campeche (4 km). Zaledwie 7,5 km od lotniska, w pobliżu rynków, piekarni, aptek i restauracji. Łatwy dostęp do plaż południowej części wyspy.
Popularne udogodnienia w loftach na pobyt w pobliżu: Praia do Campeche
Miejsca na pobyt w loftach odpowiednie dla rodzin

Studio nad jeziorem

Lofty do wynajęcia w Florianópolis, apartament 204

Apartament w Morro das Pedras, 500 m od plaży.

Campeche Lofts - Niezawodny Internet - #07

50 m od plaży Campeche|W pobliżu lotniska 01

Loft paradisíaco frente para o mar

Loft New Campeche - Walking Distance to Everything

Co miesiąc • Campeche • Południe wyspy
Miejsca na pobyt w loftach z pralką i suszarką

Piękne i przytulne studio w Lagoa da Conceição

1 apartament w Trindade. UFSC Łatwy dostęp do plaż, centrum

CAŁY LOFT, Floripa, z huśtawką

45% ZNIŻKI w sierpniu! NAJLEPSZE 1%! 10 minut pieszo do Centro Eventos!

Bifa's House Loft Executive2 z klimatyzacją 8 km od Floripa

100m Praia Brava Floripa - wifi gurrasq & pool

Loft Sunset – Duplex w Novo Campeche

Loft nad morzem z basenem w kondominium Club UN0175
Miejsca w loftach na pobyt miesięczny

Apartament_3 – Prywatny i w pełni wyposażony | blisko lotniska

Loft encantador (B) – 8 km od Floripa

FloripaCity Studio

Nowoczesny loft z kuchnią, basenem i miejscem parkingowym – Floripa

Studio w Florianópolis (Floripa) z garażem

Uroczy loft nie Kobrasol

Vila Canas 2 – klimatyzacja, kuchnia, wi-fi, TV, parking

Barceloneta - Praia do Campeche
Inne lofty na pobyt wakacyjny

Studio z patio, podgrzewanym jacuzzi i klimatyzacją, Campeche

Studio z widokiem na wyspę Campeche! 300 m od morza

Uroczy loft z parkingiem

Loft Campeche

Apartament w Campeche z basenem

Urocze studio z balkonem, widokiem i plażą

Loft w Novo Campeche idealny dla rodziny

Studio 50 m od morza Campeche, klimatyzacja!
Podstawowe dane dotyczące miejsc na pobyt w loftach w pobliżu: Praia do Campeche

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 30 miejsc na pobyt wakacyjny w: Praia do Campeche

Ceny za noc od
Praia do Campeche – kwatery wakacyjne już od 74 zł za noc (bez podatków i opłat)

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 1140 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca przyjazne zwierzętom na pobyt wakacyjny
Znajdź 10 miejsc na pobyt, do których możesz przyjechać ze zwierzętami

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
10 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
30 miejsc na pobyt wakacyjny w: Praia do Campeche oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Kuchnia, Wi-Fi i Basen w miejscach na pobyt w: Praia do Campeche

Średnia ocena 4,8
Miejsca na pobyt w: Praia do Campeche są wysoko oceniane przez gości – średnio 4,8 na 5.
Miejsca do odkrycia
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt w domach Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt przy plaży Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt w domkach gościnnych Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt nad wodą Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt z basenem Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt z sauną Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt z dostępem do jeziora Praia do Campeche
- Miejsca na pobyt w loftach Santa Catarina
- Miejsca na pobyt w loftach Brazylia
- Praia do Rosa
- Praia dos Ingleses
- plaża Guarda Do Embaú
- Praia do Campeche
- Praia de Daniela
- Praia do Mariscal
- Cabana Rústica
- Praia da Joaquina
- Praia do Santinho
- Praia Brava
- Ibiraquera
- Itapirubá
- Praia do Matadeiro
- Praia dos Açores
- Cztery Wyspy
- Praia do Morro das Pedras
- Plaża Anglików
- Ponta das Canas
- Praia de Garopaba
- Praia do Moçambique
- Praia da Solidão
- Praia da Tainha
- Jurere Beach Village
- Uniwersytet Federalny Santa Catarina





