
Palma de Mallorca – apartamenty typu condo na pobyt wakacyjny
Znajdź i zarezerwuj wyjątkowe mieszkania w condo na Airbnb
Palma de Mallorca: podstawowe dane dotyczące miejsc na pobyt w apartamentach typu condo

Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny
Odkryj 20 miejsc na pobyt wakacyjny w: Palma de Mallorca

Ceny za noc od
Palma de Mallorca – kwatery wakacyjne już od 225 zł za noc (bez podatków i opłat)

Zweryfikowane recenzje gości
Ponad 1120 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin
10 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

Miejsca z basenem na pobyt wakacyjny
10 obiektów oferuje basen

Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy
10 obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

Dostępność Wi-Fi
20 miejsc na pobyt wakacyjny w: Palma de Mallorca oferuje Wi-Fi

Popularne udogodnienia dla gości
Goście uwielbiają Kuchnia, Wi-Fi i Basen w miejscach na pobyt w: Palma de Mallorca

Średnia ocena 4,8
Miejsca na pobyt w: Palma de Mallorca są wysoko oceniane przez gości – średnio 4,8 na 5.

Atrakcje w pobliżu
Najpopularniejsze miejsca w: Palma de Mallorca to Mercado de Santa Catalina, El Corte Inglés i Es Baluard Museu d'Art Modern i Contemporani de Palma
Najwyżej oceniane mieszkania w condo do wynajęcia: Palma de Mallorca
Goście są jednomyślni: te mieszkania w condo mają wysokie oceny za lokalizację, czystość i nie tylko.

APARTAMENT NA PIERWSZEJ LINII Z WIDOKIEM NA MORZE.
Fantastyczne apartamenty, całkowicie odnowione z zachowaniem wysokiej jakości. Znajduje się w pierwszej linii plaży, zaledwie 50 metrów od morza. Jest w pełni wyposażony i posiada balkon ze stołem i krzesłami, aby zrelaksować się nad morzem. Przyjemny salon z klimatyzacją, w pełni wyposażona kuchnia, 2 sypialnie z łazienką na zewnątrz i klimatyzacją oraz główna sypialnia z łazienką i klimatyzacją Tuż przed przystankiem tramwajowym, który łączy port z miejscowością Sóller. Parking oddalony o zaledwie 200 metrów

Apartament w pobliżu portu Port de Sóller
Niedawno odnowiony apartament w samym sercu wioski rybackiej. Apartament położony na drugim piętrze oferuje najlepsze widoki na port. Słoneczne przez cały rok i w spokojnej okolicy w odległości spaceru od wszystkich obiektów. Apartament posiada dwie sypialnie, choć druga jest bardzo mała i całkiem ok dla małych dzieci. W pełni wyposażona otwarta kuchnia prowadząca na taras. Świetne Wi-Fi, świetny standard udogodnień i komfortu. Klimatyzacja w obu sypialniach, wentylator w salonie.

Spektakularne widoki Portocolom. Obok plaży.
Dom położony tuż przy plaży, z basenem i AC, z którego można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na całą zatokę Portocolom. Ulubionym miejscem dla tych, którzy przechodzą przez ten dom, jest taras, na którym można delektować się zarówno wyjątkową kolacją, jak i światłem latarni morskiej, czytaniem o zachodzie słońca, jak i prostą przyjemnością kontemplować malownicze życie zatoki i plaży. Dom ma dużo światła, jest spokojny i otoczony morzem, a za nim cichy las sosnowy.

Plaża, słońce, basen i taras… Apartamento Cala Agulla
Uroczy apartament w całkowicie odnowionym budynku, 150 metrów od plaży w Canyamel. Krystalicznie czysta plaża, bardzo znana i cicha. Położony kilka kilometrów od Artá, Capdepera i Cala Ratjada. Taras z widokiem na zatokę, gdzie można przeczytać zrelaksowany lub cieszyć się miłą kolację przy świecach. Basen w ogrodzie i taras - relaks z panoramicznym widokiem 360º, z którego można zobaczyć spektakularne wschody i zachody słońca na Majorce. Jazda na rowerze, golf, wędrówki...

Bauló Mar, apartament Standard – 1 sypialnia
Nasz standardowy apartament jest idealny dla rodzin i przyjaciół, którzy chcą spędzić razem wakacje. The Stanadard Apartments has a bedroom with twin beds, a living room with a sofa bed and smat TV, a equippet kitchen with a dinning area, a private bathroom with shower and a outdoor balcony with furniture. Mają wszystkie niezbędne udogodnienia, abyś poczuł się jak w domu podczas wakacji nad morzem. Maksymalna liczba osób: 4 Widok: ogród/ulica Powierzchnia: 40 m2

Pura vida Apartment — Port d'Alcudia
Pura Vida Apartment Port d'Alcudia znajduje się 15 minut spacerem od plaży. Bardzo jasne z widokiem na ocean i góry. Posiada klimatyzację z pompą zimnego powietrza i ogrzewanie. W pełni wyposażona kuchnia (płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sokowirówka itp.). W pełni wyposażona łazienka. Połączenie Wi-Fi przez symetryczne światłowody oraz 100 kanałów rozrywkowych. W budynku znajduje się recepcja, basen, kort tenisowy, pralnia i bezpłatny parking.

Ses Taperes A - Apartament 50 metrów od plaży
Ten piękny apartament znajduje się zaledwie 50 metrów od plaży. Nieruchomość wyróżnia się przestronną i jasną jadalnią z klimatyzacją i ogrzewaniem. Posiada rozkładaną sofę i stół roboczy z bezpośrednim dostępem do zewnętrznego tarasu, umeblowanego i zadaszonego. Sypialnia ma podwójne łóżko, dużą szafę i duże okno z dostępem do tarasu. Posiada kompletną łazienkę z prysznicem. Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. SES TAPARERES A – ETVPL/15935

„Tramuntana - HONOR NOU - Majorka”
Apartament szczególnie nadaje się do korzystania z grupami przyjaciół lub rodziny, jego duże przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne gwarantują komfortowe i zrelaksowane współistnienie 74 hektary nieruchomości położonej w spektakularnym otoczeniu drzew, roślinności, ogrodów różanych, stawów i naturalnych źródeł wody w samym sercu gór Tramuntana, uznanego za krajobraz światowego dziedzictwa

Parter z ogrodem i basenem przy morzu
Apartament z sypialnią dwuosobową, łazienką, aneksem kuchennym, aneksem kuchennym i salonem z rozkładaną sofą. Ma wszystkie udogodnienia, taras z ogrodem, wspólny basen i miejsce parkingowe. Idealne na wakacje dla par lub rodzin. W pełni wyposażone, abyś mógł cieszyć się swoim pobytem. W bardzo spokojnym otoczeniu i w otoczeniu przyrody, idealne do odpoczynku nad morzem.

Apartament Marigal z tarasem i klimatyzacją w pobliżu morza
Apartament posiada przyjemny taras, na którym można cieszyć się słońcem i przyjemnymi wieczorami, znajduje się również w odległości spaceru od plaży, sklepów, restauracji, przystanku autobusowego... zbliżając się do morza i umożliwiając piesze wycieczki przez port i okolice * mamy „skrzynkę z kluczami”, więc nie musisz się martwić o czas przyjazdu.

Apartamenty Teresa BEACH FRONT, Apartament...
Ładny apartament z wyjątkowym widokiem na morze. Posiada dwie sypialnie: jedną z podwójnym łóżkiem i jedną z dwoma pojedynczymi łóżkami. Jest też salon z dostępem do tarasu z widokiem na ocean, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem i toaleta. Apartament znajduje się na piętrze budynku z windą.

Sa Maniga 6H. Oszałamiający widok na morze na 6. piętrze!
Niesamowite nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m² położone zaledwie 70 metrów od krystalicznie czystej wody na plaży Cala Millor. Mieszkanie zostało całkowicie odnowione i ma wszystkie udogodnienia nowoczesnego mieszkania. Ciesz się majestatycznymi widokami na morze i spokojem!
Popularne udogodnienia w mieszkaniach w condo: Palma de Mallorca
Mieszkania w condo do wynajęcia na tydzień

Apartament przy plaży Montemar nr 1 – idealny widok na ocean

Apartament przy morzu

RELAKSUJĄCY APARTAMENT NAD MORZEM

Parter z prywatnym ogrodem w Bellresguard

Apartamenty Joany, Apartament Sol

Mieszkanie w mieście Arta z przytulnym tarasem na dachu

Nowoczesne mieszkanie na wybrzeżu Port de Sóller

Blisko morza, świeże i słoneczne
Mieszkania w condo na pobyt ze zwierzętami

Przytulne mieszkanie 2 minuty od morza

Piękny parter w pobliżu morza

Mieszkanie nad wodą

Canyamel nowoczesny apartament, basen, taras na dachu, 3. piętro, A

PRZYTULNY APARTAMENT PRZY MORZU. WI-FI

Apartment and relax for 6 beach

Przytulny apartament w Betlem z basenem

Port Pollença – plaża i centrum, Happy Mar
Wynajem mieszkań typu condo z basenem

Spokojny dwupoziomowy, współdzielony basen, prywatny parking

Piękny apartament w pierwszej linii z widokiem na morze

Przytulny apartament zaledwie 2 minuty spacerem od plaży

Delfines Pedro

Port Pollensa, w pobliżu plaży, wifi 60Mbps

Cala Anguila

Family-Friendly Beach Escape – 130m² of pure joy

Ładne i relaksujące mieszkanie w Puerto Alcudia#
Miejsca do odkrycia
- Barcelona Kwatery wakacyjne
- Walencja Kwatery wakacyjne
- Marsylia Kwatery wakacyjne
- Alicante Kwatery wakacyjne
- Tuluza Kwatery wakacyjne
- Palma Kwatery wakacyjne
- Ibiza Kwatery wakacyjne
- Montpellier Kwatery wakacyjne
- Minorka Kwatery wakacyjne
- Benidorm Kwatery wakacyjne
- Tulon Kwatery wakacyjne
- Sète Kwatery wakacyjne
- Miejsca na pobyt w szeregówkach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w loftach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt z jacuzzi Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w aparthotelach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w domach przy plaży Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w domkach parterowych Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w apartamentach z obsługą Palma de Mallorca
- Luksusowe miejsca na pobyt Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt ze śniadaniem Palma de Mallorca
- Pokoje hotelowe Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt przy plaży Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt odpowiednie dla rodzin Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt z basenem Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w domkach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w górskich chatach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w willach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt ze zwierzętami Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt nad wodą Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt z dostępem do plaży Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w domach Palma de Mallorca
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Wyspy Balearskie
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Baleary
- Miejsca na pobyt w mieszkaniach typu condo Hiszpania
- Majorka
- Cala Rajada
- Palma de Mallorca
- Cala De Egos
- Platja de Formentor
- Puerto Portals
- Port de Valldemossa
- Cala Pi
- Club de Golf Alcanada
- Bierkonig
- Mega-Park
- Cala Torta
- Cala Llamp
- Formentor
- Morsko-Lądowy Park Narodowy Cabrera
- Caló del Moro
- Parc Natural de Mondragó
- El Corte Inglés
- Rynek Santa Catalina
- Plaża S'arenal
- Coves d'Artà
- Marineland Majorca
- Katmandu Park
- Cala Sa Nau
- Sposoby spędzania czasu Palma de Mallorca
- Wycieczki kulturalne Palma de Mallorca
- Ciekawe miejsca Palma de Mallorca
- Wycieczki kulinarne Palma de Mallorca
- Warsztaty artystyczne Palma de Mallorca
- Degustacje Palma de Mallorca
- Sporty wodne Palma de Mallorca
- Aktywność na świeżym powietrzu Palma de Mallorca
- Sposoby spędzania czasu Wyspy Balearskie
- Ciekawe miejsca Wyspy Balearskie
- Sporty wodne Wyspy Balearskie
- Wycieczki kulinarne Wyspy Balearskie
- Warsztaty artystyczne Wyspy Balearskie
- Degustacje Wyspy Balearskie
- Treningi Wyspy Balearskie
- Aktywność na świeżym powietrzu Wyspy Balearskie
- Wycieczki kulturalne Wyspy Balearskie
- Gotowanie Wyspy Balearskie
- Sposoby spędzania czasu Baleary
- Sporty wodne Baleary
- Ciekawe miejsca Baleary
- Aktywność na świeżym powietrzu Baleary
- Wycieczki kulturalne Baleary
- Degustacje Baleary
- Warsztaty artystyczne Baleary
- Wycieczki kulinarne Baleary
- Gotowanie Baleary
- Treningi Baleary
- Sposoby spędzania czasu Hiszpania
- Architektura Hiszpania
- Sporty wodne Hiszpania
- Ciekawe miejsca Hiszpania
- Galerie Hiszpania
- Gotowanie Hiszpania
- Muzea Hiszpania
- Przyroda Hiszpania
- Treningi Hiszpania
- Degustacje Hiszpania
- Wellness Hiszpania
- Latanie Hiszpania
- Wycieczki kulturalne Hiszpania
- Kuchnia Hiszpania
- Występy Hiszpania
- Zakupy i moda Hiszpania
- Warsztaty artystyczne Hiszpania
- Aktywność na świeżym powietrzu Hiszpania
- Wycieczki kulinarne Hiszpania







