Pan Tee zasługuje na uznanie za wspaniałe przywództwo i zaangażowanie jako przewodnik. Byłem jedyną osobą, która dokonała rezerwacji, więc było to jeszcze bardziej osobiste.
Na początku miałem problem z samym sobą, bo jazda na rowerze przez wąskie ścieżki wymaga dużo wytrzymałości i odwagi. To było bardzo przerażające, ale z panem Tee jako moim przewodnikiem czułam się bardzo bezpiecznie i chroniona. Jest zabawny, sympatyczny, pomocny i bardzo uprzejmy. Ma świetnie nastawienie i dobre serce. Dzięki panu Tee'owi udało mi się przezwyciężyć lęk i w końcu bardzo dobrze sobie poradziłem.
Uwielbiałem ananasa, przekąski i jedzenie z jego stoiska. Naprawdę to doceniam, bo byłem bardzo głodny. Jest bardzo troskliwy! Jest w jego rodzinnym mieście, więc było to jeszcze bardziej wyjątkowe.
Z żalem patrzę na zanieczyszczone wody i część miasta… 💛 wszyscy w Tajlandii bardzo ciężko pracują, aby zarobić na życie.
Ogólnie jestem z dumą mogę powiedzieć, że to było moje ostatnie wydarzenie w Tajlandii.
Dziękujemy, panie Tee 🙏🏻