Niesamowite doświadczenie. Wszystko było na najwyższym poziomie i bezproblemowe. Miejsce to był piękny dom na plaży w Malibu. Personel był niezwykle uważny i miły. Jedzenie i picie były niesamowite, a także wyjątkowe. Mark był dokładnie taki, jak przedstawia się w internecie. Był mądry, dowcipny, zaangażowany i wnikliwy. Bez żartów, tylko prawda. Pozostałe osoby również były wspaniałe, a rozmowy przebiegały bezproblemowo. Spacer po ognisku był kolejnym wyjątkowym przeżyciem, po którym nastąpił piękny zachód słońca, selfie z Markiem i rozmowa na balkonie. 10/10, naprawdę fajne doświadczenie.