Bardzo dziękujemy Didacowi za bardzo pouczającą wycieczkę po Lyonie! Razem z mamą dowiedzieliśmy się wiele o historii i wyjątkowej kulturze miasta. Zobaczyliśmy i dowiedzieliśmy się o częściach Lyonu, których w przeciwnym razie nie mielibyśmy, gdyby nie ta wycieczka. Didac był bardzo przyjazny i kompetentny, a poznanie własnej historii było naprawdę miłe. Uwielbiam też fotografię, a on nieustannie wskazywał najlepsze miejsca do robienia zdjęć, co bardzo doceniam. Zdecydowanie polecam wycieczkę pieszą z Didakiem, jeśli jesteś w Lyonie!