Tandy jest niesamowita!!!! Po drodze wchodzi w interakcje ze wszystkimi, szerząc uśmiechy, blask i refleksy. Nie da się uniknąć emocji. Życie, polityka, zabawa i konieczność sztuki. Ludzie zatrzymują się, patrzą, uśmiechają się… Jest w tym coś, co zmienia 🫶 nas Jestem wdzięczny za to doświadczenie!