Satomi zrobiła wszystko, aby zorganizować niesamowitą lekcję. Przygotowała dla nas specjalne drinki powitalne z yuzu, hojnie zaoferowała nam różne sake do sushi, a na koniec dała nam małe prezenty do zabrania do domu – to było więcej, niż można się było spodziewać, i więcej niż podczas innych lekcji gotowania, w których uczestniczyłem podczas podróży! Moja grupa wyszła z tego doświadczenia bardzo pełna i zadowolona. Bardzo podobało mi się również oprowadzanie po targu przed zajęciami (co jest rzadkością) i wszystkie nasze rozmowy na temat jedzenia, kultury, jej wiedzy kulinarnej itp. Sushi, które zrobiliśmy, było niesamowite i powinno być łatwe do powtórzenia w domu :) Dziękujemy za niesamowite doświadczenie, Satomi!