Chriss i Neil byli bardzo przyjaźni i kompetentni, wspaniałe doświadczenie. Odbrali nas bliżej miejsca, w którym się zatrzymaliśmy, i zabrali nas do swojego domu, aby rozpocząć trasę (głównie z górki!!) mieliśmy szczęście, że byliśmy tylko na wycieczce, więc czuliśmy się wyjątkowo!
rowery były tak łatwe do jazdy, trasa była fajna i mogliśmy zobaczyć wiele pięknych białych wiosek
jedzenie było doskonałe, a całe doświadczenie było naprawdę warte zachodu!
dziękujemy