To było naprawdę piękne! Wiele się uczysz! To nie jest nudny wykład, ale doświadczenie, w którym można uczestniczyć! Bardzo dobrze wyjaśnione i przedstawione z wiedzą do wdrożenia w przyszłości.
Byliśmy grupą trzech przyjaciół, a przekazana nam wiedza od dawna dostarcza nam tematów do rozmów i pełni nas entuzjazmem. Chętnie wrócimy na tę trasę latem, żeby zobaczyć nowe konstelacje i doświadczyć nowych wrażeń.
Wszyscy jesteśmy absolutnie podekscytowani!
Absolutna rekomendacja dla wszystkich :) Również bardzo przyjazne dla początkujących z niewielką wiedzą.
Był również bardzo sympatyczny, omawiał teorie i odpowiadał na wszelkie pytania.
W skrócie – 100/10 gwiazdek! :) Jeszcze raz dziękuję!