Niektóre informacje zostały przetłumaczone automatycznie. Pokaż oryginalny język

Condo na pobyt w pobliżu: Campo de' Fiori

Znajdź i zarezerwuj wyjątkowe mieszkania w condo na Airbnb

Najwyżej oceniane condo na pobyt w pobliżu: Campo de' Fiori

Goście są jednomyślni: te miejsca na pobyt są wysoko oceniane za lokalizację, czystość i nie tylko.

1 z 1 stron1 z 1
Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,91 na 5, liczba recenzji: 179

[Campo de Fiori 5*] najbardziej niesamowity widok

Domus Roma Antica to odnowiony apartament na pierwszym piętrze jednego z najstarszych budynków Campo de Fiori. Położona jest w najbardziej centralnej dzielnicy miasta, dzięki czemu można łatwo dotrzeć do najsłynniejszych zabytkowych miejsc miasta dzięki kilku minutom spaceru. Znajduje się zaledwie 5 minut od słynnego Piazza Navona i Panteonu oraz tylko 15 minut od Watykanu i Koloseum. Istnieje również wiele udogodnień, takich jak sklepy, restauracje i bary. Naprawdę strategiczna lokalizacja, na pewno Ci się spodoba!

Najpopularniejsze z kategorii Wybór gości
Condo w: Regola
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 338

Skyloft penthouse z oszałamiającymi widokami 360 stopni

NIERUCHOMOŚĆ TROPHY ASSET – APARTAMENT ATTICO W STYLU GALERII SZTUKI ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH WIDOK 360° W SERCU HISTORYCZNEGO STAROŻYTNEGO CENTRUM RZYMU, 200 M² PRYWATNYCH, OSZAŁAMIAJĄCYCH TARASÓW z widokiem na najsłynniejsze zabytki, kościoły i najstarsze rzymskie miejsca. Luksusowe i nowoczesne wnętrza oraz nowoczesna kuchnia, cudowna romantyczna główna sypialnia z przepięknym widokiem na Altare della Patria i czarujące patio, ogromna kopuła kościoła San Carlo ai Catinari nad niesamowitym tarasem na dachu!

Superhost
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,89 na 5, liczba recenzji: 294

Apartament typu penthouse Paradise z niesamowitym widokiem

Na Piazza del Paradiso znajdziesz uroczy, odnowiony apartament z bezpośrednim dostępem do dużego prywatnego tarasu z panoramicznym widokiem. W apartamencie znajduje się podwójne łóżko, w pełni wyposażona kuchnia z piekarnikiem i zmywarką, łazienka z prysznicem oraz rozkładana sofa. To naprawdę magiczne miejsce dzięki umeblowanemu tarasowi, który pozwala zanurzyć się w pięknie Rzymu. Imponująca kopuła kościoła Sant'Andrea della Valle i otaczające ją dachy tworzą niepowtarzalny i niezapomniany widok.

Najpopularniejsze z kategorii Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,95 na 5, liczba recenzji: 243

De Charme Piazza Navona

Elegancki apartament w prestiżowym zabytkowym budynku, zaledwie 50 m od Piazza Navona, serca barokowego Rzymu, w otoczeniu słynnych fontann Bernini i Borromini. Pięknie umeblowany, oferuje dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami; główna sypialnia jest wyposażona w wannę z hydromasażem na chwile czystego relaksu. Na życzenie, sofa w salonie może pomieścić dodatkowych gości. Ekskluzywna lokalizacja i wyrafinowana atmosfera sprawiają, że to miejsce jest idealne na niezapomniany pobyt.

Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,92 na 5, liczba recenzji: 272

Apartament Navona Charme

Wyjątkowa lokalizacja kilka metrów od Piazza Navona i wszystkich głównych atrakcji, przy zabytkowej Via del Governo Vecchio, ulicy słynącej z restauracji, bistro, sklepów i starych pałaców. Apartament położony jest na czwartym piętrze, do którego można dojechać windą. Jest bardzo cichy i składa się z sypialni, salonu z dwuosobową rozkładaną sofą i otwartą kuchnią, garderoby/schowka oraz dużej łazienki. Wyposażony w Wi-Fi, klimatyzację i telewizor Smart TV.

Najpopularniejsze z kategorii Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,96 na 5, liczba recenzji: 266

Elegancki apartament w samym sercu Rzymu

Jasne i przestronne mieszkanie w sercu historycznego centrum Rzymu. Położony na trzecim piętrze (z windą) starego i okazałego budynku, w odległości kilku kroków od Piazza Navona i Castel S. Angelo i głównych atrakcji turystycznych miasta. Dzięki doskonałej lokalizacji apartament ten umożliwia przemieszczanie się pieszo po najpiękniejszych ulicach historycznego centrum. Ulice pełne barów, restauracji i typowych sklepów zapewnią niezapomniane wrażenia!

Najpopularniejsze z kategorii Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,99 na 5, liczba recenzji: 296

Modny apartament w pobliżu Piazza Navona

Położona w dzielnicy Navona w samym sercu Rzymu, 100 metrów od słynnego Piazza Navona i 5 minut spacerem od Panteonu i Campo de 'Fiori. Zakwaterowanie zostało niedawno odnowione i urządzone w bardzo wysokim standardzie. Wyposażony w umeblowaną kuchnię, 2 sypialnie, 2 łazienki, salon z jadalnią, rozkładaną sofę i telewizor Smart TV, klimatyzację i bezpłatne wi-fi. Dobre dla par, samotnych poszukiwaczy przygód, osób podróżujących służbowo i rodzin.

Najpopularniejsze z kategorii Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,97 na 5, liczba recenzji: 149

Campo de' Fiori

Niesamowite mieszkanie w centrum Rzymu, kilka kroków od placu Campo De Fiori z jego tętniącą życiem atmosferą. Zatrzymaj się tutaj, aby spacerować po całym mieście i pominąć wszystkie autobusy i metro. Apartament znajduje się w 600-letnim budynku, jest w pełni wyposażony w klimatyzację, Wi-Fi, kuchnię. Miłego pobytu w Rzymie w tym niesamowitym apartamencie, który jest umeblowany z troską i dbałością o szczegóły. To prawdziwe doświadczenie życiowe.

Superhost
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,87 na 5, liczba recenzji: 289

Dach Campo dei Fiori – prywatny taras

Rooftop Campo dei Fiori to eleganckie apartamenty w samym sercu historycznego centrum Rzymu, położone w XVI-wiecznym budynku należącym do rodziny Fracassini. Prawdziwym klejnotem jest prywatny taras z widokiem na dachy Rzymu i Campo de' Fiori, idealny na śniadania lub kolacje na świeżym powietrzu. Apartament jest wyposażony w szybkie Wi-Fi, klimatyzację i meble z dbałością o szczegóły, idealne na autentyczny i komfortowy pobyt w Wiecznym Mieście.

Najpopularniejsze z kategorii Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 5,0 na 5, liczba recenzji: 133

Cichy penthouse przy Piazza Navona • 3 tarasy

Poznaj Rzym w jego najbardziej autentycznym sercu, 80 metrów od Piazza Navona. Miejsce na pobyt zostało urządzone w przyjaznym i wygodnym stylu. W każdym pokoju jest Wi-Fi i klimatyzacja. Znajduje się na 4. piętrze zabytkowego budynku z windą. Cichy i jasny penthouse składający się z holu wejściowego, salonu, kuchni, 2 sypialni, 1 łazienki z prysznicem, 1 łazienki z wanną i 1 toalety, dużego tarasu, małego tarasu oraz balkonu.

Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,81 na 5, liczba recenzji: 102

TrastevereHome – Plac Farnese w centrum Rzymu

Przeżyj prostotę i elegancję w jednej z najpiękniejszych dzielnic historycznego centrum Rzymu Piazza Farnese. Czarująca atmosfera z oryginalnymi płytkami i belkami XVIII-wiecznego budynku oraz z podstępnym szczytem ukrytej kopuły z okna Twojej kuchni. Spacer do Piazza Navona, przez Giulia, Campo de'Fiori i Panteon zaledwie kilka minut od Twojego domu.

Najpopularniejsze z kategorii Wybór gości
Condo w: Parione
Średnia ocena: 4,94 na 5, liczba recenzji: 194

Chiavari59 • Elegant 2-pokojowy Campo de' Fiori i Navona

Eleganckie i przestronne mieszkanie w samym sercu historycznego centrum Rzymu, zaledwie kilka kroków od Campo de’ Fiori i Piazza Navona. Idealne miejsce dla rodzin lub grup przyjaciół dzięki dwóm sypialniom i dwóm łazienkom. Niedawno odnowiony z wysokiej jakości wykończeniem i wygodnymi meblami.

Popularne udogodnienia w condo na pobyt w pobliżu: Campo de' Fiori

Campo de' Fiori: podstawowe dane na temat condo w pobliżu

  • Łączna liczba miejsc na pobyt wakacyjny

    Odkryj 1060 miejsc na pobyt wakacyjny w: Campo de' Fiori

  • Ceny za noc od

    Campo de' Fiori – kwatery wakacyjne już od 112 zł za noc (bez podatków i opłat)

  • Zweryfikowane recenzje gości

    Ponad 128 810 zweryfikowanych recenzji, które pomogą Ci wybrać

  • Miejsca na pobyt wakacyjny odpowiednie dla rodzin

    400 miejsc na pobyt oferuje dodatkową przestrzeń i udogodnienia dla dzieci

  • Miejsca przyjazne zwierzętom na pobyt wakacyjny

    Znajdź 220 miejsc na pobyt, do których możesz przyjechać ze zwierzętami

  • Miejsca na pobyt z wydzielonymi miejscami do pracy

    600  obiektów oferuje wydzielone miejsce do pracy

  • Dostępność Wi-Fi

    1060 miejsc na pobyt wakacyjny w: Campo de' Fiori oferuje Wi-Fi

  • Popularne udogodnienia dla gości

    Goście uwielbiają Kuchnia, Wi-Fi i Basen w miejscach na pobyt w: Campo de' Fiori

  • Średnia ocena 4,8

    Miejsca na pobyt w: Campo de' Fiori są wysoko oceniane przez gości – średnio 4,8 na 5.